Ekonomika
Bizness

Mirušā miljonāra Maligina piemiņai veidos īpašu telpu0


Arhīva foto. Valērijs Maligins 2017. gada maijā.
Arhīva foto. Valērijs Maligins 2017. gada maijā.
Foto: LETA

Augsti novērtējot un cienot Valērija Maligina ieguldījumu, AS “Olainfarm” valde pieņēmusi lēmumu izveidot īpašu Valērija Maligina piemiņas telpu, kas atradīsies AS “Olainfarm”, Rūpnīcu ielā 5, Olainē, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Piemiņas telpā tiks izveidota pastāvīgā ekspozīcija par Valērija Maligina profesionālo veikumu.

AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis uzsver, ka Valērijs Maligins kā AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs vairāk nekā 20 gadu laikā izveidoja ne tikai vienu no vadošajiem Latvijas farmācijas uzņēmumiem, bet arī īstu Latvijas eksporta veiksmes stāstu un vienu no vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

“Valērija Maligina ieguldījums, harizma un pieredze ir dzīva, tāpēc izveidot īpašu piemiņas un iedvesmas telpu uzņēmumā, kas būtu pieejama visiem darbiniekiem, šķita ļoti nepieciešams, it īpaši tuvojoties viņa dzimšanas dienai 5. maijā,”

“Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā.

Saistītie raksti

Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

“Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

LA.lv