×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. februāris, 2016
Drukāt

“Olainfarm” vadītājs: Marihuāna būtu jālegalizē (10)

Foto-LETAFoto-LETA

AS "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Līdzīgi kā tas ir noticis vairākās rietumvalstīs, arī Latvijā vajadzētu legalizēt marihuānu, intervijā ziņu aģentūrai LETA sacīja farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, skaidrojot, ka tādējādi tiktu vājināts kriminālais narkotiku bizness, turklāt rezultātā ieguvēja būtu arī Latvijas lauksaimniecība.

Varasiestādēm būtu jāiegūst reāls priekšstats par daudzviet Rietumos jau legalizēto marihuānas biznesu, tas Latvijā būtu jāpadara oficiāls un kontrolējams, skaidroja uzņēmējs.

Tā dēvēto smago narkotiku tirdzniecības līmenis jau šobrīd Latvijā ir augsts, viņš atzina.

“Tas ir reāli pastāvošs krimināls bizness. Tāpēc es uzskatu, ka vieglo narkotiku – marihuānas – legalizācija būtu nepieciešama,” skaidroja Maligins.

“Turklāt tas nozīmētu papildu tūristu plūsmu uz Rīgu,” smejoties sacīja uzņēmējs. “Nav noslēpums, ka šurp lido pilnas lidmašīnas ar britiem, kas te grib seksu, lētu alu un cigaretes,” izteicās Maligins.

Marihuānas tirdzniecībai kļūstot oficiālai un kontrolējamai, palielinātos nodokļu ieņēmumi, pieļāva uzņēmējs.

“Patiesībā vieglās narkotikas, tādas kā marihuāna, cilvēkiem ir mazāk kaitīgas nekā alkohola lietošana. Alkoholisms Latvijā ir krietni smagāks lāsts,” norādīja Maligins.

Uzņēmējs ir pārliecināts, ka no marihuānas legalizācijas nopelnītu arī Latvijas lauksaimniecība.

Ja deputāti Saeimā, izskatot jautājumu par marihuānas legalizāciju, nobalsotu pret šo soli, ēnu bizness neizzustu, “tas vienkārši paliks ārpus likuma”, skaidroja uzņēmējs.

“Toties politiķi varēs sevi skaisti pasniegt – redz, mēs esam pret. Bet problēmu tas nerisina. Un kļūdaini ir uzskatīt, ka mūsu bērni neizmēģina vieglās narkotikas. Mēģina – gan alkoholu, gan cigaretes, gan “zāli”,” teica uzņēmējs.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. pašam likt pīpēt policijas uzraudzībā un viņa bērniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vēl maskavas laiku vajag, lai mūsu bērnus spīdzinātu katru rītu, sobačņiki viņu atbalsta, suņi agri ceļoties………………….bērni neskaitās, tos nakti uz skolu

  2. Masu mēdijos narkotiku reklamēšana ir aizliegta !

  3. Nepazīstu nevienu marihuānas lietotāju kurš kādreiz būtu sapīpējies uzvedies neadekvāti,bet no piedzērušiem cilvēkiem ir nācies bēgt.Marihuāna Nevienu nav nogalinājusi,to gan nevar teikt par tabaku un alkoholu.Un tā ir taisnība ka marihuāna iznīcina vēža šūnas,palīdz acu slimību gadījumos,un ir relaksants.Pret to cīnās lielās farmācijas kompānijas,jo padomājiet kāda peļņa iet gar degunu,marihuānu legalizējot.

    • Taisnība? Davaj, pierādi. Kārtējais pajoliņš, kurš uzķēries uz šīs narkotiku propagandas. Ārstējot vēža šūnas?! Tā esot. Nu gan zinātnieks atradies. Riebjas klausīties šitos “gudriniekus”!

  4. muļķis , kā var runāt cilvēks par tādām nejēdzībām ?

  5. ASV marihuānu sen atļauts lietot kā labāko pretvēža, pretdiabēta un prethipertonijas līdzekli

  6. Nu, Maligina kungs, nu gan jūs šaujat par strīpu… Brīnums, ka tā var runāt cilvēks, kas pats saistīts ar meedicīnu…

  7. Viņu pašu vajadzētu legalizēt!

  8. Kas cilvēkam maksā par tādu ierosinājumu? Kāda blēžu grupa šeit uzdarbojas? Pats arī pīpē marihuānu? Un viņa bērni,mazbērni arī?

Draugiem Facebook Twitter Google+