Jurijs Agureikins uz “Olimp” soliņa.

“Olimp” izcīna pirmo uzvaru pamatlaikā 0

Latvijas “Optibet” hokeja līgas šīs sezonas jaunpienācēju mačā “Olimp” mājās ar rezultātu 7:0 (3:0, 1:0, 3:0) sagrāva Daugavpils “Dinaburgu”.

Notriektā tautumeita 6

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Krists Apsītis, bet pa reizei precīzi meta Kirils Galoha, Renārs Cipruss, Reinis Mārtiņš Lejnieks, Vitālijs Šulakovs un Nikolajs Jeļisejevs. Galoham bija arī trīs precīzas piespēles, bet Ciprusam divas.

Astotajā minūtē mājinieki vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet no 16. līdz 19.minūtei rezultāta tablo jau vēstīja 3:0 “Olimp” labā. Otrā perioda vidū Galoha iemeta ceturtos “Olimp” vārtus, bet trešajā trešdaļā deviņu minūšu laikā, mājinieki izcēlās ar vēl trim precīziem metieniem, sagraujot otru līgas jaunpienācēju.

“Olimp” šis bija pirmais panākums pamatlaikā šosezon. Zīmīgi, ka uzvarētāji pa pretinieku vārtiem meta 31 reizi, kamēr “Dinaburga” spēja atbildēt vien ar 11 metieniem.

Tabulas galvgalī pēc četrām spēlēm ar 11 punktiem ir “Kurbads”, bet “Mogo” tikpat mačos iekrājusi septiņus punktus. Tālāk ar sešiem punktiem trīs spēlēs seko “Olimp” un “Liepāja”, kamēr “Zemgale”/LLU ir piektā ar pieciem punktiem. Daugavpils komanda trīs spēlēs izcīnījusi vienu punktu, ieņemot sesto pozīciju, bet Hokeja skola “Rīga” un “Prizma”/IHS pagaidām ir bešā.