“Olimp” pret “Mogo” “Optibet” hokeja līgā.

“Olimp” sīvā cīņā apspēlē “Mogo” 0

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) jaunpienācēja “Olimp” komanda otrdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Olimp” “Arēnā Rīga” ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja čempioni “Mogo”.

Vairāk nekā pusi no spēles komandas iztika bez gūtiem vārtiem līdz otrā perioda 16.minūtē Kirils Galoha mazākumā panāca 1:0. Trešā perioda 12.minūtē Maksima Širkovova metienu vārtu priekšā pielaboja Renārs Undelis, kurš panāca jau 2:0.

Tiesa, divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām pēc “Mogo” neatlaidīgiem uzbrukumiem Edgars Kurmis vienus vārtus atguva. Pēdējā minūtē viesu statusā spēlējošā “Mogo” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un 27 sekundes pirms finālsvilpes Galoha ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1.

Uzvarētājiem par labāko tika atzīts divas rezultatīvas piespēles veikušais Širokovs, bet “Mogo” labākā spēlētāja godu izpelnījās Renārs Demiters.

Čempionāta līdere ar 14 punktiem septiņās spēlēs ir “Kurbads”, tālāk ar 13 punktiem septiņos mačos seko “Olimp”, bet 11 punkti septiņās cīņās ir “Liepājas” komandai. Pirmajam trijniekam ar deviņiem punktiem deviņos dueļos seko “Mogo”, “Zemgale”/LLU iekrājusi septiņus, ierindojoties piektajā pozīcijā, kamēr “Dinaburga” ieņem sesto vietu, septiņās spēlēs iekrājot trīs punktus. Hokeja skola “Rīga” piecos mačos tikusi pie diviem punktiem, bet “Prizma”/IHS aizvien cīnās bez punktiem, ierindojoties astotajā pozīcijā.