×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. jūlijs, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: Burģis pēc zaudējuma nerunā ar žurnālistiem

Viesturs SerdānsViesturs Serdāns

Latvijas galda tenisists pēc zaudējuma Londonas olimpisko spēļu turnīra otrajā kārtā krievam Aleksejam Smirnovam atteicās runāt ar žurnālistiem.

Rūgtums pēc sagrāves četros setos bija milzīgs. Burģis vien izmeta, ka parunāties varēs tad, kad “nebesīs šis turnīrs”.

Viņa brālis un sparinga partneris Londonā Reinis Burģis: “Šī būs laba pieredze un cerams, ka tā dos papildus motivāciju turpmākajam darbam. Krievs parādīja tik daudz, cik vajadzēja uzvarai, uzkrita arī kāds veiksmīgs punktiņš, lai gan tas absolūti nebija noteicošais. Matīsam faktiski nebija iespēju uzvarēt šo spēli. Lai pārspētu šāda līmeņa pretiniekus, jāspēlē atpakaļ četras, piecas bumbas. Matīsam ir 22 gadi, tikai jāspēlē tālāk. Lai paceltos nākamajā līmenī, jāiegūst lielāka stabilitāte – tas attiecas gan uz tehnisko, gan mentālo pusi. Emocijas reizēm nāk arī par sliktu. Vakar bija tik grūts mačs, septītajā setā pie 3:5 uzvarēja četras bumbas, nostrādāja instinkti.”

“Matīss mēģināja izdarīt visu, ko spēj, taču šodien neatvērās, bija stresains par situāciju – olimpiskās spēles, lielā zāle, labs pretinieks. Matīss gribēja nostartēt labi, taču sākums bija slikts un radās spiediens, ar kuru īsti netika galā,” sacīja Matīsa treneris Matiass Sīrens. “Protams, viņam nebija ko zaudēt šodien, taču grūti pateikt, kas notiek cilvēka galvā. Matīss kopš decembra spēris nelielus soļus uz priekšu, kvalifikācijas turnīrā Katarā viņš rādīja ļoti labu sniegumu. Cerēju, ka tādu sasniegs arī Londonā, tomēr nesanāca. Arī citi stipri spēlētāji izstājās pirmajās kārtās, tā kā viņš nav vienīgais, kam olimpiskās spēles uzliek papildus spiedienu.”

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+