×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
31. jūlijs, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: labākā dāvana dzimšanas dienā

Pludmales volejbolistam Jānim Šmēdiņam otrdien ir 25. dzimšanas diena. Labāko dāvanu viņš ar pārinieku Mārtiņu Pļaviņu pasniedza sev laukumā, uzvarot Venecuēlas duetu Igoru Ernadesu un Hesusu Vilafanji – 2:0 (21:14, 21:16).

Jānis Šmēdiņš: “Mārtiņam teicu, ka labākā dāvana man būtu uzvara, un liels prieks, ka izdevās izcīnīt. Tā ir foršākā dāvana dzīvē. Abi cīnījāmies un solīdi nospēlējām, visu laiku bijām vadībā. Esmu apmierināts. Mums grupā visi mači ir ļoti saspringti – jā, venecucēlieši bija mazliet vājāki nekā vācieši Edrmans ar Matisiku, taču, ja nenoskaņotos, varētu arī zaudēt. Tā kā nekādas vaļības. Dāvana no delegācijas būšot vakarā. Man prasīja, kad pasniegt, un es teicu, lai līdz mačam netraucē.”

Vieglatlētes Sinta Ozoliņa, Madara Palameika un Laura Ikauniece, kurās mīt mākslinieču dvēsele, uzzīmējušas kuldīdzniekam Šmēdiņam apsveikumu – vienu no spēļu talsimaniem Venloku. Delegācijas vadība esot arī sagatavojusi dāvanu.

Šmēdiņa un Pļaviņa treneris Aigars Birzulis: “Spēle bija laba, bez liekām emocijām. Puiši nospēlēja diezgan akurāti un tas arī bija svarīgi. Snieguma kvalitāte apmierināja. Bija trīs epizodes, taču tās bija grūtās bumbas pēc aizsardzības. Ja tās izmantotu, otrajā setā varētu ātrāk atrauties, bet kopumā nospēlēja tā, kā vajadzēja. Domāju, ka ar noskaņošanos nebija problēmu. Ko dāvināsim Jānim? Tas lai paliek pie mums. Pret venecuēliešiem pirms tam bijām spēlējuši divas reizes un abās uzvarējām. Vai pret nīderlandiešiem būtu labi, ja nelītu? Atceros, ka pirms diviem gadiem Hāgā pret viņiem spēlējām nežēlīgā lietū un vējā, viņi ar tādiem apstākļiem draudzējas. Bet arī mēs nedzīvojam perfekti siltos apstākļos. Kāds laiks būs, tāds būs – domāsim, kā spēlēt, lai pirmo reizi viņus uzvarētu.”

Latvijas duets vienu kārtu pirms grupu turnīra beigām nodrošinājis vietu astotdaļfinālā.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+