×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūlijs, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: Pļaviņš par karoga nešanas pozitīvo efektu

Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš pēc uzvaras pirmajā spēlē Londonā padalījās iespaidos par atklāšanas ceremoniju, kurā viņš nesa Latvijas karogu.

Mārtiņš Pļaviņš: “Atklāšanas ceremonija deva ļoti pozitīvas emocijas – viss bija pārdomāti, kompakti. Nebija jāstāv tik ilgi kā Pekinā. Un karogs arī nebija ilgi jānes – tik, cik pa stadionu un vēl 50 metrus pirms tam. Kad iegāju stadionā, uzreiz vējš samainījās un līdz ar to karogs sapinās. Vēl viņi obligāti lika jostā nest un ar to nevar paplivināt, ar vienu roku bija ļoti grūti. Tas, ka no atklāšanas neko daudz neredzējām, mani neapbēdina. To visu var pa televizoru noskatīties. Es nesu karogu un neko vairāk man nevajadzēja (smejas).”

Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa treneris Aigars Birzulis: “Vāciešu vienīgais mīnuss bija tas, ka viņi aizrāvās ar risku servēs un bija daudz kļūdu. Tas atviegloja mūsu dzīvi uzbrukumā. Ja viņi būtu servējuši uzmanīgāk, mums būtu lielākas problēmas. Tā bija viņu vienīgā taktiskā kļūda, jo principā viņi nospēlēja ļoti cienīgi. Pirmā seta beigas izlaidām, arī otrajā bijām vadībā ar 6:1, taču atļāvām viņiem izlīdzināt. Tādā situācijā vajadzētu salūzt, taču puiši malači – izturēja un uzspieda vēl vairāk, Mārtiņš ļoti veiksmīgi aizsardzībā spēlēja, Jānis svarīgos brīžos guva punktus.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+