×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
8. augusts, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: Vadim, emocijas jānoliek malā

Foto: LETAFoto: LETA

Atēnu olimpisko spēļu vicečempions šķēpa mešanā Vadims Vasiļevskis piektdien pēc starta Londonas olimpiskajās spēlēs paziņoja, ka beigs sportista karjeru.

Kvalifikācijas A grupā Vadims ar 72,81 metru tālu metienu ierindojās 21. vietā 22 sportistu konkurencē. Finālā startēs labākie divpadsmit, vēlāk vakarā notika B grupas sacensības.

Vasiļevskis: “Ko jūs gaidījāt? Es cerēju uz labāko, bet pēc trīs pēdējiem gadiem jau redzams – vai nu būt vai nebūt. Tas, ka man bija sezonas otrs labākais rezultāts pasaulē, neko nenozīmē, man vienmēr bijis otrais, trešais rezultāts, taču lielajos mačos nevaru uzstartēt. Paši redzat – lielajos mačos izkrītu, bet pēc tam “Dimanta” līgā viss kārtībā. Es pats to nevaru izskaidrot, neviens nevar. Tehniskā ziņā viss man ir, spēks ir. Sildoties viss bija normāli, bet lielajā stadionā atslēdzos. Trenere teica, ka zemāk skrēju un ne šis, ne tas. Kaut kas ir galvā. Šogad izdarīju visu, lai būtu, arī gāju pie psihologa. Parastajos mačos vēl varu savākties, bet pasaulē, Eiropā un olimpiādē – nesanāk. Vēl divi starti, ja mani uzaicinās, un tad sporta karjera ir cauri.”

Lūgts komentēt internetā iepriekš ievietoto sludinājumu par to, ka viņš pārdod Atēnu olimpisko spēļu sudraba medaļu, Vadims atzina, ka viņš to ielicis, jo neesot privāto sponsoru. Pircējs gan neesot uzradies. “Būs jāmēģina vēlreiz pārdot. Sponsoru man nav, tagad slikti nostartēju un LOV finansējums arī beigsies.” Lēmums beigt karjeru neesot pieņemts emociju iespaidā, taču ar treneri Valentīnu Eiduku viņš to vēl neesot pārrunājis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+