×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: visu pasaules naudu nenopelnīsi

afp_84841836

Olimpiskās spēles Londonā atspoguļos vairāk nekā 20 tūkstoši mediju darbinieku. Rakstošajai presei un arī elektronisko masu saziņas līdzekļu pārstāvjiem galvenais darba ierocis ir dators un internets. 21. gadsimtā daudzviet viesnīcās bezmaksas internets ir norma, bet Anglijā gan ne.

Situācija ir vienkārša – ja mediju pārstāvis spēļu laikā vēlas dzīvot oficiālā viesnīcā, viņš to paziņo nacionālajai olimpiskajai komitejai un tālāk jau visu sameklē un sakārto olimpiskā komiteja sadarbībā ar spēļu organizatoriem – darba devējam tikai jāapmaksā rēķins. Un tas ir pieklājīgs – ap simts latiem diennaktī no cilvēka. Nu, lūk, Latvijas žurnālisti (liela daļa) samaksājuši naudiņu un gaidījuši atbilstošu līmeni, taču tā vietā nonākuši diezgan šķībā būdā – bezmaksas interneta nav, numuriņš ļoti vienkāršs, pat dušas želejas un šampūna nav. Ja rēķina pēc zvaigznēm – kaut kas starp divām un trim. Pirms diviem gadiem ziemas spēlēs Vankūverā, pareizāk sakot – Vistlerā, kur risinājās daudzu sporta veidu sacensības, bija krietni augstāks līmenis. Vismaz šo rindu autoram. Tiesa – tur nebija brokastis, un tas ir pamatīgs mīnuss. Briti sola ēdināt.

Ja man Polijas laukos viesu mājā, kur mitināšanās maksā desmit latus, ir bezmaksas internets, tad es to gribu sagaidīt arī metropolē Londonā. Var jau būt, ka briti ir konservatīvi un te ir citas tradīcijas, taču olimpiskās spēles bija lielisks iemesls, lai tās mainītu. Bet nekā – ja gribi internetu, maksā 10 mārciņas dienā vai 20 nedēļā. Visu pasaules naudu tāpat nenopelnīsi… Sīkstuļi!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+