×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. marts, 2012
Drukāt

Olšteina sešinieks nekļūšot par klupšanas akmeni Dombrovska valdībai

olsteins3

Neatkarīgo deputātu grupa, kas pēc ārkārtas Saeimas vēlēšanām uzreiz atšķēlās no Zatlera Reformu partijas un šobrīd strādā Klāva Olšteina vadībā, nekļūšot par klupšanas akmeni Valda Dombrovska (“Vienotība”) valdībai.

Olšteins “Neatkarīgai Rīta Avīzei” atspēkojis scenāriju, ka sešinieks varētu pieslieties kādam citam politiskam spēkam. “Mēs nemeklējam preciniekus un neesam tā līgava, kas precēs pirmo pretimnācēju,” laikrakstam izteicās neatkarīgo deputātu grupas līderis.

Šā brīža modelī viņi jūtoties komfortabli un noteikti nekļūs par klupšanas akmeni Dombrovska valdībai.  “Ir jāpaiet vismaz gadam, lai novērtētu, vai valdība pilnvērtīgi pilda savus uzdevumus, tādēļ šobrīd par mūsu vēlmi mainīt koalīciju nevar būt ne runas,” apgalvojis Olšteins.

Parlamentārietis gan atzina, ka neatkarīgo deputātu grupai būs nepieciešama transformācija, taču tā nenotikšot kā saplūšana ar kādu citu organizāciju.

“Augsti vērtēju Einaru Repši kā zinošu un pieredzes bagātu politiķi. Latvijas politiskajai videi trūkst kvalitatīvu debašu, viedokļu un diskusiju, tādēļ viņa iespējamo atgriešanos politikā uzskatu par apsveicamu. Taču es neesmu ar Einaru Repši runājis jau vairākus gadus. Tāpat kā neesmu apspriedis sadarbību ar Zaļo un zemnieku savienību. Protams, nākotni nevar prognozēt, tādēļ neizslēdzu arī apvienošanos ar kādu citu partiju, taču tas noteikti nenotiks šobrīd. Tuvākajā laikā mēs transformēsimies neatkarīgā veidojumā un būsim patstāvīga organizācija,” pastāstīja Olšteins.

Šobrīd valdību veido premjera pārstāvētā “Vienotība”, kurai ir 20 Saeimas deputāti, Zatlera Reformu partija ar 16 Saeimas deputātu balsīm, Nacionālā apvienība ar 14 Saeimas deputātu balsīm, kā arī neatkarīgā sešu deputātu grupa, kas Saeimā tika ievēlēti no ZRP, taču īsi pirms valdības izveidošanas no partijas atšķēlās.

Mediji iepriekš vēstīja, ka valdību atbalstošā neatkarīgo deputātu grupa sākusi vest sarunas ar opozīcijā esošo Zaļo un Zemnieku savienību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+