×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
6. marts, 2012
Drukāt

Olšteins saredz politikā vietu Repšem, Godmanim un Sudrabai (1)

olsteins2

No “Vienotības” un vēlāk arī no Zatlera reformu partijas aizgājušais politiķis Klāvs Olšteins politikā saredz vietu ekspremjeram Einaram Repšem (V), Eiropas Parlamenta deputātam Ivaram Godamanim un arī valsts kontrolierei Ingunai Sudrabai, jo šie cilvēki var nākt ar konkrētu piedāvājumu.

“Skaidrs, ka viņu zināšanas, pieredze, piedāvājums būs pieprasīts sabiedrībā,” šorīt intervijā LNT rīta raidījumā “900 sekundes” teica Olšteins.

Viņaprāt, sabiedrība meklē reālus cilvēkus, kam uzticēt nākotni, kas radītu ekonomikas programmu. Sabiedrība to gaidījusi no Zatlera reforma partijas, bet neesot sagaidījusi.

Olšteins skaidri neatbildēja uz jautājumu, vai varētu darboties Repšes veidotajā biedrībā “Latvijas attīstībai”. “Es negribētu izteikt kādas spekulācijas, kurš kam nākotnē pievienosies,” teica Olšteins, atzīmējot, ka patlaban trūkst labēju partiju.

Olšteins pauda viedokli, ka patlaban politika ir garlaicīga. Viņš kritizēja, ka pašlaik pirmais ir nacionālais jautājums, bet ekonomiskie jautājumi paliek otrā plānā. Taču tieši ekonomiskās problēmas ir jārisina, bilda politiķis.

Viņš gan negribētu kritizēt pašreizējo premjeru Valdi Dombrovski (V), kurš ir darījis ļoti daudz.

Kā ziņots, 10.Saeimā Olšteins tika ievēlēts no “Vienotības”, bet nolika deputātu mandātu pēc tam, kad toreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers netika pārvēlēts šajā amatā. Vēlāk viņš izstājās no “Vienotības” un pievienojās Zatlera reformu partijai.

11.Saeimā Olšteins tika ievēlēts no Zatlera reformu partijas, taču jau pirms pirmās parlamenta sēdes viņš un vēl pieci deputāti no šīs partijas izstājās, tagad parlamentā veidojot neatkarīgo deputātu grupu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+