×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

“Omega” bijušais komandieris: visai Eiropai ir pieteikts karš (2)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Teroristu uzbrukumi Briselē ir pierādījums tam, ka visai Eiropai ir pieteikts karš, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja pretterorisma vienības “Omega” bijušais komandieris Juris Grabovskis.

Viņš uzsvēra, ka pēc tā, kas notika Parīzē un Briselē, ir jāmeklē cits skatījums. “Pēc terorisma Francijā [var secināt], ka kaut kur nestrādā šis mehānisms – filtrēšanas, aizturēšanas. Mēs gribam to izdarīt demokrātiski, bet karā to nevar,” teica Grabovskis.

“Karš ir pieteikts Eiropai. Nākošais [teroristu uzbrukums] būs Vācijā, Lielbritānijā. Var arī pie mums atnākt. Ja mēs neapstādināsim, atnāks arī pie mums,” sacīja “Omega” bijušais komandieris. Grabovskis pauda uzskatu, ka uzbrukumi liecina par to, ka pret Eiropu ir sākts karš.

Vienlaikus viņš atzina, ka patlaban Latvijas iedzīvotājiem nav pamata baidīties.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pagājušajā nedēļā Briselē notikušajos sprādzienos nogalināti 35 cilvēki, neskaitot trīs teroristus pašnāvniekus. 31 cilvēks zaudējis dzīvību sprādzienu vietā – Briseles Zaventemas lidostā un Mālbēkas metro stacijā, bet vēl četri cilvēki vēlāk miruši slimnīcās.

Beļģijas Krīžu centrs iepriekš vēstīja, ka šobrīd identificēti 28 upuri. Lidostā zaudējuši dzīvību 15 no viņiem – seši beļģi un deviņi ārvalstnieki, ASV, Nīderlandes, Francijas, Vācijas, Zviedrijas un Ķīnas pilsoņi. No metro stacijā bojāgājušajiem identificēti 13 cilvēki – desmit beļģi un pa vienam Lielbritānijas, Itālijas un Zviedrijas pilsonim.

Vēl trīs bojāgājušos eksperti mēģina identificēt pēc DNS analīzēm.

Saskaņā ar iepriekš publiskotajiem Krīžu centra datiem teroraktos ievainoti 340 cilvēki no 19 valstīm, no viņiem 101 vēl atrodas slimnīcās, 62 no viņiem – intensīvajā aprūpē.

Par teroraktiem uzņēmies atbildību džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  Pašas Eiropas lielvalstu elites ir sākušas totālu iznīcināšanas karu pret savām vēsturiskajām baltās rases tautām. Ar lielu dedzību šajā karā ir iekļāvusies pat agrāk tradicionāli neitrālā Zviedrija.

  Tālāk tikai ievērojamu personu izteikumi:
  Bijušais Francijas prezidents Sarkozī savā runā Ecole Polytechnique in
  Palaiseau 2008. gada 17. decembrī par masveida musulmaņu imigrantu uzņemšanas mērķi: “Mūsu mērķis ir īstenot ES politiku vairot starprasu laulības. Tā nav izvēles lieta. Tas ir obligāts uzdevums. Tā ir imperatīva. Ja brīvprātības princips sabiedrībā šajā jomā nedarbosies, VALSTS ĶERSIES PIE IEDARBĪGĀKIEM PIESPIEDU PASĀKUMIEM. Mums ir jāmainās, un mēs mainīsimies.

  ASV ebrejiete BARBARA LERNER SPECTRE ar Zviedrijas valdības finansiālu atbalstu (!!!) 2000. gadā Stokholmā nodibina jūdaisma institūtu un fondu ‘Paideia’. Viņa atklāti paziņo, ka šīs organizācijas mērķis ir veicināt Eiropas KRISTĪGI ETNISKO SABIEDRĪBU SAGRAUŠANU. Viņa ir pārliecināta, ka svarīga loma šajā procesā būs ebrejiem:
  YouTube video sižetā „Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies” viņa saka: „Eiropa vēl nav iemācījusies, kā ir būt multikulturālai, un MUMS ir jāpiedalās šo pārmaiņu dzemdībās, kurām noteikti jānotiek. Eiropa NEDRĪKST palikt ar monolītu sabiedrību valstīm, kāda tā bija pagājušajā gadsimtā. Eiropai nepieciešamas milzīgas pārmaiņas, lai to transformētu uz multikulturālām sabiedrībām, un EBREJIEM JĀBŪT ŠO PĀRMAIŅU CENTRĀ. EBREJUS IENĪDĪS par viņu vadošo lomu šajā procesā, bet bez šīs transformācijas EIROPA NEIZDZĪVOS.”

  Oslo ebreju kopienas prezidents un ‘Norvēģijas Centra cīņai pret rasismu’ direktors ERVINS KONS: „Norvēģijai IZMISĪGI VAJAG vairāk musulmaņu! Norvēģija ir ‘PĀRĀK BALTA’! Tāpēc MUMS ir LIELS darbs darāms, lai piegādātu viņiem minoritātes.”

  Vācijā Kona etniskā tautiete, bijusī STASI spiedze, tagad lielas labdarības organizācijas vadītāja, ANETA KAHANE žēlojas, ka Austrumvācija vēl ir „PĀRĀK BALTA” un viņa vēlētos, lai tā tiktu „KULTURĀLI PĀRBŪVĒTA”.

  Bijušais NATO spēku komandieris Eiropā VESLIJS KLĀRKS (īstajā Jewish vārdā Wesley Benjamin Jacob Canne Nemerovsky): „Etniski tīrām valstīm nav vietas mūsdienu Eiropā. Tā ir 19. gadsimta ideja, bet mēs tagad ieejam 21. gadsimtā un MĒS (!) to darīsim ar multietniskām valstīm.”

  Dedzīgais ANO un Vispasaules Valdības apoloģēts, bijušais PASAULES Veselības Organizācijas ģenerāldirektors, sera Īzaka Broka mazmazdēls Džordžs Broks Čizholms (George Brock Chisholm): „Cilvēkiem visur jāierobežo dzimstība un jāvairo jauktās laulības ar mērķi izveidot pasaulē vienu vienīgu rasi, kuru vadīs viena centrālā valdība. Lai sasniegtu pasaules valdību, nepieciešams no cilvēku prātiem izmēzt individuālismu, uzticību ģimenes tradīcijām, nacionālo patriotismu un reliģiskās dogmas.”
  Quoted in: Davis, Llewellyn B (1991) Going Home to School, p. 69

  Čizholms ir bijis apsēsts ar domu, ka vecāku centieni ieaudzināt bērniem priekšstatus par labo un ļauno, dzimtenes mīlestību un morāli ir vislielākais ļaunums. Kādā runā viņš saka: „Sirdsapziņa ir tas, ko jums māte iestāstījusi, pirms jūs bijāt sešus gadus veci.
  Cilvēki, kas iemācīti ticēt visam, ko tiem teikuši viņu vecāki vai skolotāji, ir drauds pasaulei.”
  „Bērniem jābūt brīviem domāt visos virzienos neatkarīgi no vecāku slimīgajām idejām, kuri bieži apzīmogo savu bērnu prātus ar iedomātiem, nepamatotiem aizspriedumiem un aplamiem agrāko paaudžu priekšstatiem. Vēl arvien pastāv lielas briesmas, ka tad, ja mēs nebūsim ļoti piesardzīgi, tiešām ļoti piesardzīgi un ļoti apdomīgi, mūsu bērni var izveidoties par tādiem pašiem cilvēkiem, kādi esam mēs.”

  Redzams, ka genocīds pret „balto” Eiropu tiek organizēts mērķtiecīgi un plašā frontē. Lai nebūtu jāiesaista Eiropas valstu armijas, uz kurām nevar droši paļauties, šo darbu uztic veikt pravieša Muhameda cīnītājiem par vispasaules kalifāta izveidošanu un profesionāliem džihādistiem no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas.

 2. Tikai frontes līnijas nav. Eiropa bombī Sīriju, sīrieši močī eiropiešus… Tāds ērmots karš.
  Eiropieši neaizstāvas, pāvests mazgā kājas, neviens nav vainīgs, tikai dažiem kaut kas uzsprāgst… Terorisms pret mīlestību… mīlestība pret terorismu… Interesanti – kurš vinnēs?

Draugiem Facebook Twitter Google+