×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. maijs, 2017
Drukāt

Briesmīgā latviešu mafija un kurš maksāja Amerikam 20%. “LA” nedēļas apskats (12)

1. Vai iebiedēs?

1no5
Foto - LETAFoto - LETA

Cilvēks. OMON “ciemos” pie Kirila Serebreņņikova

Foto – LETA

Pazīstamais Krievijas režisors Kirils Serebreņņikovs, kurš labi zināms arī Latvijā, jo veiksmīgi iestudējis Nacionālajā teātrī ne vienu vien izrādi, pagājušajā nedēļā kļuva par mediju visvairāk apspriesto personu pēc tam, kad pie viņa ieradās Krievijas Federālais drošības dienests, bet viņa vadīto teātri “Gogoļa centrs” pārmeklēja OMON.

Izmeklētāji oficiālu paziņojumu nav snieguši, taču no informācijas Krievijas plašsaziņas līdzekļos iespējams secināt, ka režisors šobrīd ir liecinieka statusā plašā lietā par valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Tos apsaimniekoja Kirila Serebreņņikova dibinātā aģentūra “Septītā studija”, kuras kādreizējā grāmatvede šobrīd jau tikusi aizturēta. Izskanējusi gan arī informācija par dzīvoklī it kā atrastām “augu izcelsmes” narkotikām, par kurām varot tikt ierosināta krimināllieta.

Atbalsts Serebreņņikovam bija vienbalsīgs, turklāt interesanti – gan Kremlim opozīcijā esošo, gan arī tā politikai lojālo inteliģences pārstāvju vidū. Pats Serebreņņikovs nav dēvējams par aktīvu opozicionāru – par to liecina arī lielie valsts līdzekļi, kas viņa darbībai gadu gaitā piešķirti. Publicists Mihails Požarskis atcerējās arī to, kā, iecelts par “Gogoļa centra” (tobrīd vēl Gogoļa vārdā nosauktā teātra) māksliniecisko vadītāju, Serebreņņikovs ieteica atlaistajiem darbiniekiem “nekauties ar OMON un nepārkāpt likumu”. Taču Serebreņņikovs noteikti nav dēvējams arī par Kremļa politikas atbalstītāju, kolēģu vērtējumā – mērens opozicionārs un brīvdomātājs. Tādēļ jāsecina, ka atklātais un brutālais iebrukums režisora dzīvoklī un darba vietā ir iebaidīšanas taktika. Vai šādi iespējams iebiedēt šobrīd starptautiski pazīstamāko Krievijas režisoru, kurš, pēc kolēģu atzinuma, varētu mierīgi iztikt bez algas, ko saņem “Gogoļa centrā”, – to redzēsim.

Serebreņņikovs ir Kannu festivāla speciālbalvas ieguvējs, piedalījies Aviņonas festivālā. Latvijā Serebreņņikovam piešķirta Cicerona balva, viņš ieguvis arī vairākas “Spēlmaņu nakts” balvas kā gada labākais režisors un scenogrāfs. Pagājušajā gadā režisoram tika piešķirts Rīgas Goda pilsoņa tituls.

 1. Vai iebiedēs?
 2. Noslēpums. Kurš maksāja Amerikam 20%
 3. Darījums. 28 500 eiro par Federu
 4. Kauns. Spēlē aklās vistiņas
 5. Joks. Briesmīgā latviešu mafija

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Vai jūs zināt kādi % apgrozās to ātro kredītu kompānijās???
  Nu tad ciparus galdā un tad analizēsim tālāk.

 2. Ik pa brīžam dzirdu par kādu pasaules līmeņa slavenību-aktieri, sportistu, režisoru, kuram draud vai tiek piemērots sods gan par finansiālajiem, gan kriminālpārkāpumiem, bet tas neizsauc tādu ažiotāžu un neviens nerunā par iebiedēšanu no varas iestāžu puses.

 3. A.Ameriks (20%): Gods kalpot Rīgai (savai kabatai) … nebanku organizācijas (naudas mijējs) … revolucionārs/terorists mistiskais Lapiņš … amerikāņu vēstniecība Latvijā … no augļošanas/senas bildes iepirkšanai vairāksolīšanā līdz terorismam. Secinājums: tāpēc esam kur esam … pār mums (Latviju) valda izbijušie komjaunieši … sekas manāmas jau pašlaik. Latviešu (izbijušo komjauniešu/komunistu mafija) terorizē vienkāršos latviešus valstī …

 4. Aired 18 november 2016. Episode 09

 5. Aired 18 november 2016
  Epusode 09

 6. to ameriku jau vajadzeja sen pakart pretigaka zagla nav

 7. Amerika kungs jau no komjaunatnes vadības laikiem ir iemācījies pielāgoties visiem vadošajiem .Nekad nav bijis pirmajās pozīcijās,bet vienmēr solīti iepakaļ.Tā lai sitien kas tiek vērsts pret vadošajiem vienmēr trāpītu pirmajiem.Tā ir ērtāk.Pie reizes neaizmirstot par savām interesēm.Diemžēl viņa ietekme ir augusi tik strauji,ka tagad vadošie viņu neaiztiek viena iemesla dēļ.Viņš zina ka visas tagadējās partijas ir iesaistītas kopā ar viņu korupcijā.Līdz ar savējie viņu neknābs nost.Lai paši neciestu.Līdz ar to kaut visa Latvija zin pie kā vērsties lai ,,izbīdītu,, savas intereses Rīgā.Šo misteru 20 % neviens neaiztiks.Ja nu vienīgi Amerika kungs pēkšņi nesajuks prātā un ieradīsies prokuratūrā ar brīvprātīgu atzīšanos…

 8. Amerika kungs jau no komjaunatnes vadības laikiem ir iemācījies pielāgoties visiem vadošajiem .Nekad nav bijis pirmajās pozīcijās,bet vienmēr solīti iepakaļ.Tā lai sitien kas tiek vērsts pret vadošajiem vienmēr trāpītu pirmajiem.Tā ir ērtāk.Pie reizes neaizmirstot par savām interesēm.Diemžēl viņa ietekme ir augusi tik strauji,ka tagad vadošie viņu neaiztiek viena iemesla dēļ.Viņš zina ka visas tagadējās partijas ir iesaistītas kopā ar viņu korupcijā.Līdz ar savējie viņu neknābs nost.Lai paši neciestu.Līdz ar to kaut visa Latvija zin pie kā vērsties lai ,,izbīdītu,, savas intereses Rīgā.Šo misteru 20 % neviens neaiztiks.Ja nu vienīgi Amerika kungs pēkšņi nesajuks prātā un ieradīsies prokuratūrā ar brīvprātīgu atzīšanos…

 9. Tādi ka ameriks, šķēle, lembergs u.c. mēslveidīgie zagļi noveda, ka Latvija ir pēdējā vietā starp Baltijas valstīm.

 10. Joks ? Nedomāju, ka joks. Mums “Dieva roka” jau sen ir pie Siles un partijām pietuvināto struktūrās. Nezinu vai notiek tīri fiziska citādi domājošo iznīcināšana. Bet ekomiskas “kļūdas” un “laupīšanas uzbrukumi” pret tautu, notiek sistemātiski un, manuprāt, plānoti. Ne velti notiek slepenas tikšanās un sarunas, starp, it kā, konfrontējošām partijām, uz jahtām siltajās zemēs, Gruzijā, un citur. Notiek ekonomiskās ietekmes sadales un pārdales sarunas starp mūsu politiskajiem vadoņiem.
  Ir radīti likumiski un objektīvi apstākļi, kad jebkurš kaut ko labu, priekš tautas, gribētājs darīt, tiek “nolīdzināts ar zemi” vai, piespiedu kārtā iesvētīts savējo klanā ar ekonomiskās mafijas krusttēvu svētību.

 11. Par to, ka Rīgu faktiski pārvalda nevis Ušakovs, bet Ameriks – zina jau puse Latvijas. Tikai KNABis nē, Valdība, nē un Kalnmeijeram ausis aizkritušas ciet.
  Amerikam veltītie otkati par izdevīgiem pilsētas pasūtījumiem celtniecībā un citur pilsētas apsaimniekošanā, ir zināmi pat Zilupē – vecai tantiņai. Tikai ne mūsu tiesībsargiem.
  Roka roku mazgā un mafija ir nemirstīga !

Draugiem Facebook Twitter Google+