Horoskopi un mistika
Ezoterika

Omulības horoskops. Pašas mierīgākās un māju mīlošas zodiaka zīmes0

Foto – Pixabay

Četru zodiaka zīmju pārstāvji ir paši mierīgākie cilvēki, kuriem ļoti patīk atrasties mājās. Šīs zodiaka zīmes mīl mieru, savas mājas, klusas un drošas vietas. Tie ir cilvēki, kuriem, lai labi justos, vienmēr nepieciešami komfortabli apstākļi. Noskaidrosim, kuri zodiaka zīmju pārstāvji tie ir.

Vēzis

Vēzis ir izteikts mājas cilvēks, jo tieši mājas ir viņa spēka, miera un drošības avots. Šīs zīmes pārstāvji mīl to atmosfēru, kas pastāv viņa mājā, tāpēc viņiem patīk tur pavadīt daudz laika. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka Vēži ir mājās sēdētāji, kas neizlien no savas alas. Bet jāatceras, ka māja ir svarīga viņu dzīves sastāvdaļa.

Vērsis

Vērsis ir ārēji ļoti maigs un iekšēji ļoti stiprs cilvēks, kurš mīl mieru un pastāvību. Tieši tāpēc Vērsis ciena un novērtē savu māju un ģimeni. Vērsim nepatīk pārmaiņas un paiet ļoti ilgs laiks, kamēr viņš pie tām pierod. Šai zodiaka zīmei nepieciešams maksimāls miers un komforta sajūta dzīvē.

Jaunava

Saistītie raksti

Jaunavas tiek uzskatītas par ļoti mierīgiem un prātīgiem cilvēkiem. Šai zodiaka zīmei nepieciešama bieža atpūta, jo viņas enerģijas resursi ātri beidzas. Jaunava mīl visus sīkums, kas veido viņas dzīvi. Jaunavas parasti ir mierīgi un melanholiski cilvēki, kuri ar prieku pavada daudz laika mājās un izbauda ikdienas rūpes.

Zivis

Zivis ārēji ir ļoti maigas, bet iekšēji elastīgas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nepieciešama bieža atpūta, jo tai nav tik daudz spēku un enerģijas. Zivīm patīk miers un komfortabli apstākļi. Ļoti bieži Zivis ieslēdzas savā iekšējā pasaulē, lai pasapņotu un padomātu par dzīvi. Māja ieņem nešaubīgi svarīgu lomu Zivju dzīvē.

Avots: Esotericblog

LA.lv