Onskulim augstvērtīgākais Latvijas kalnu slēpotāju sasniegums Sočos 1

Latvijas kalnu slēpotājs Mārtiņš Onskulis sarežģītajās Soču olimpisko spēļu slaloma sacensībās sestdien veica lielisku otro braucienu un spēja pakāpties uz salīdzinoši augsto 27.vietu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8

Šis ir augstvērtīgākais Latvijas kalnu slēpotāju sasniegums Sočos.

Pēc pirmā brauciena Onskulis atradās 61.vietā, bet otrajā braucienā ar smago trasi netika galā daudzi no pirmā brauciena veiksminiekiem. Tikmēr latvietis spēja trasi pievarēt un uzrādīt brauciena 25.labāko laiku, kas viņam ļāva pakāpties uz 27.pozīciju.

Divu braucienu summā Onskulis uzvarētājam Mario Matam no Austrijas zaudēja 15,76 sekundes.

Sacensībās startēja kopumā 115 sportisti, bet pirmo braucienu pabeidza 77 no viņiem. Savukārt līdz otrā brauciena finišam tika 45 sportisti.

Pirmajā braucienā finišu nesasniedza latvieši Kristaps Zvejnieks un Roberts Rode, tādējādi paliekot bez rezultāta.

Kā ziņots, par čempionu kļuva 34 gadus vecais Mats, izcīnot pirmo olimpisko godalgu karjerā. Mats bija līderis jau pēc pirmā brauciena, bet otrajā braucienā viņam pietika ar sesto labāko laiku, lai par 0,28 sekundēm apsteigtu savu tautieti un pagājušās sezonas Pasaules kausa Lielā kristāla globusa ieguvēju Marselu Hiršeru.

Hiršers pēc pirmā brauciena atradās vien devītajā vietā, bet nu viņam 24 gadu vecumā izdevies izcīnīt pirmo olimpisko medaļu.

Savukārt bronzu izcīnīja jaunā norvēģu zvaigzne Henriks Kristofešens, kurš pēc pirmā brauciena atradās vien 15.pozīcijā, bet summā uzvarētājam zaudēja 0,83 sekundes.