Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
13. aprīlis, 2014
Drukāt

“Opel Mokka” uzvar “Auto Bild” lasītāju aptaujā (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

“Opel Mokka” subkompaktais apvidus automobilis arī šī gada “Auto Bild Allrad” aptaujā ir kļuvis par lasītāju izvēli Nr.1, informēja “Opel Southeast Europe Kft.” pārstāvis Andrāšs Šalgo.

Līdz ar to “Opel Mokka” saglabājis savu titulu “Gada pilnpiedziņas auto” kategorijā “Bezceļu un apvidus automobiļi vērtībā līdz 25 000 eiro”.

“Mokka” modelis izpelnījās 18,7 % balsu, apsteidzot “Škoda Yeti” (14,6 %) un “Nissan Qashqai” (12,4 %).

Apbalvošanas ceremonija norisinājās 10.aprīlī restorānā “Depot 1899”, kas iekārtots vēsturiskajā tramvaju depo Frankfurtē pie Mainas.

“Opel” Pārdošanas, mārketinga un klientu apkalpošanas daļas izpilddirektors Vācijā Jirgens Kellers apbalvojumu saņēma no “Auto Bild” izdevniecības “Axel Springer Auto Verlag” Mārketinga daļas vadītāja Stefana Millera.

“Lasītāju aptaujas mums vienmēr ir bijušas īpaši svarīgas. Turklāt “Auto Bild” lasītāji ir jo īpaši zinoši par un ap automobiļiem, tieši tādēļ viņu viedoklis mums ir tik nozīmīgs,” gandarīts ir Kellers.

Kā informē Šalgo, 18 mēnešu laikā, kopš modelis nonāca tirdzniecībā, tas kļuvis par bestselleru Eiropā. Šobrīd pārdoti jau 200 000 automobiļa vienību.

“Mokka” modelis ir modernizējis visu apvidus auto segmentu, padarot inovatīvas tehnoloģijas un augstāko automobiļu klašu iezīmes pieejamas plašākam interesentu lokam.

Adaptīvā priekšējā apgaismojuma sistēma AFL+, Vācijas Muguras veselības asociācijas AGR neatkarīgo ekspertu sertificētie ergonomiskie sēdekļi un otrās paaudzes integrētais “FlexFix” velosipēdu turētājs ir tikai dažas no šīm iezīmēm, stāsta Šalgo.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav tas nekāds apvidus automobilis.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+