Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Māris, Mārica, Maigurs
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
29. janvāris, 2014
Drukāt

Februāra sākumā rādīs operu “Ansītis un Grietiņa”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Februāra sākumā J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) atkal aicina uz tikšanos ar bērnu iemīļotajiem pasaku varoņiem Engelberta Humperdinka pasaku operā divos cēlienos “Ansītis un Grietiņa”, portālu LA.lv informēja JVLMA pārstāve Jana Lāce.

Bērnu operu iestudējusi operstudija “Figaro”, un to rādīs divas reizes: trešdien, 5. februārī plkst. 18.30 un piektdien, 7. februārī plkst. 18.30 Latvijas Mūzikas akadēmijas Operstudijā /305. auditorijā/. Tā kā vietu skaits ir ļoti ierobežots, rīkotāji aicina par biļetēm parūpēties laikus.

Iestudējumā darbojas Ansītis – Laura Lazda, Valērija Koļago, Grietiņa – Kristīne Žogota, Gita Sondare, Pēteris – Edgars Auniņš, Kalvis Kalniņš, Ģertrūde – Helēna Zukule, Ance Purmale, Ragana – Anna Gendelmane, Laura Teivāne, Smilšu vīriņš, Rasas vīriņš – Lalita Čihradze, Laura Purena.

Diriģents – Viesturs Gailis, Režisors – Uģis Brikmanis, Koncertmeistares – Inguna Puriņa un Svetlana Gridjuško, Horeogrāfe – Regīna Kaupuža, Grima māksliniece – Anda Šteina.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+