×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Operā uz vienu vakaru atgriežas leģendārā Žitluhinas izrāde “Un atkal par to pašu…”

Jūlijas Žitluhinas fotoJūlijas Žitluhinas foto

Trešdien, 18. martā, plkst. 19. Latvijas Nacionālas operas Jaunajā zālē būs skatāma horeogrāfes Olgas Žitluhinas un grupas “Dzelzs vilks” mūziķu leģendārā izrāde “Un atkal par to pašu…” jeb “Mīlestība”, vēsta izrādes veidotāji.

Laikmetīgās dejas drāmas sešiem dejotājiem un diviem mūziķiem stāsts ir vecs kā pasaule – par mīlestību, kas plaukst, piedzīvo pilnbriedu un vīst. Izrādē netrūkst jutekliskuma, smeldzes un arī komisku brīžu, kas ievīti meistarīgā horeogrāfijā un improvizētas dzīvās mūzikas pavadījumā.

Izrāde tapusi tieši pirms desmit gadiem, Olgas Žitluhinas Dejas kompānijai sadarbojoties ar grupu “Dzelzs Vilks”. Šo gadu laikā “Un atkal par to pašu…” kļuvusi pa visvairāk izrādīto izrādi kompānijas vēsturē, tā rādīta gan Latvijā, gan ārvalstīs, gan tradicionālās teātra telpās, gan dažnedažādos specifiskos interjeros. Pat pēc Olgas Žitluhinas Dejas kompānijas darbības pārtraukšanas 2012. gadā dejotāji apņēmās turpināt leģendārās izrādes izrādīšanu līdz pat savam pēdējam elpas vilcienam.

Izrādē piedalās dejotāji Ramona Galkina, Santa Grīnfelde, Ilze Zīriņa, Guntis Spridzāns, Andris Kačanovskis un Andrejs Fiļipovs. Horeogrāfija: Olga Žitluhina, Fiona Milvorda (Lielbritānija) un dejotāji. Izrādē skan Jura Kaukuļa un Kaspara Tobja mūzika dzīvajā izpildījumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+