Latvijā
Rīga

Operatīvie dienesti Torņakalnā izglābj nemaņā esošu vīrieti 0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

29.jūnijā operatīvie dienesti Rīgā izglābuši nemaņā esošu vīrieti, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 23.00 pie likumsargiem vērsās kāda satraukta kundze, kura lūdza policistiem uz brīdi iedot tālruni, lai sazvanītu dēlu. Sieviete bija satraukta un uz jautājumiem, kas noticis, atbildēja neskaidri. Sarunas laikā sieviete nomierinājās un pastāstīja, ka viņas dzīvoklī atrodas vīrs, kurš alkohola reibumā nokritis un pārsitis galvu.

Policisti nekavējoties devās uz sievietes mājokli, taču, pienākot pie durvīm, kundze atskārta, ka uztraukumā atstājusi atslēgas dzīvoklī, bet durvis no ārpuses aizcirtušās. Otrpus durvīm sadzirdēts cietušais, kurš paskaidroja, ka nespēj piecelties kājās un atvērt durvis. Kungs lūdza policistiem izlauzt durvis vai izsist logu. Vienlaikus dežūrdaļas darbinieki sazvanīja pāra dēlu, kuram bija rezerves atslēgas, tomēr dēls palīdzēt nevarēja, jo viņa atbraukšanai bija nepieciešamas pārāk ilgs laiks.

Policisti devās pie dzīvokļa loga, kur viens no kārtības sargiem pa to iekļuva mājoklī un pamanīja netālu no ieejas durvīm ievainoto kungu guļam uz grīdas asins peļķē. Blakus cietušajam bija vairāki asiņaini dvieļi, ar kuriem viņš bija mēģinājis apturēt asiņošanu. Vīrietim nekavējoties sniegta pirmā palīdzība, lai pārtrauktu asiņošanu. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

Mirkli vēlāk ieradās mediķi, kuru rīcībā cietušais nodots. Apskates laikā kungs zaudēja samaņu un pārstāja elpot, taču mediķiem, ilgstoši cīnoties par kunga dzīvību, izdevās viņu atgūt pie samaņas. Cietušais 54 gadus vecais kungs stabilizēts un pēc tam hospitalizēts.

LA.lv