×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Operetes festivālā dziedās arī Ogres mērs Mangulis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kopā ar Leonardu Ķesteri mūziklā "Les Miserables".

Ogres mērs Artūrs Mangulis, kas pazīstams arī kā atraktīvs dziedātājs un mūziķis, piekritis piedāvājumam un 18. jūlijā dziedās Ikšķilē, Operetes festivālā – gan dzirkstošā, romantiskā Operetes Galā koncertā, gan arī piedalīsies nebēdnīgi muzikālā uzveduma bērniem “Paukojam un šmaukojam” pirmizrādē, vēsta festivāla sabiedrisko attiecību konsultante Dace Dambe.

Muzikālajā uzvedumā “Paukojam un šmaukojam”, pēc Enīdas Blaitonas “Pauks un Šmauks” populārās pasakas motīviem, Artūrs Mangulis tēlos atjautīgo aptiekāru Vili Vāveri. Uzvedumā aptiekārs atmasko vienu no galvenajiem izrādes varoņiem – zaķēnu Pauku un viņa “slimību”, un asprātīgā veidā to arī pārmāca.

“Kuram gan puikam nav gadījies kādreiz pietēlot saaukstēšanos, lai tikai nebūtu jāiet uz skolu?! Turklāt tad taču ir tik forši – par “slimnieciņu” rūpējas un lutina,” par gaidāmo izrādi, smejot stāsta Artūrs Mangulis un piebilst: “Ko tur liegties – es jau neesmu nekāds izņēmums – savulaik puikas gados arī ir gadījies sastrādāt kādu blēņu.”

Tikšanās ar nerātnajiem zaķēniem Pauku un Šmauku un citiem meža iemītniekiem, kā arī sirsnīgajām Arvīda Žilinska bērnu dziesmām uzvedumā “Paukojam un šmaukojam” notiks plkst. 14 Tīnūžu tautas nama pagalmā.

Savukārt svētku kulminācijā – dzirkstošā un romantiskā Operetes festivāla Galā koncertā Ikšķiles estrādē Artūrs Mangulis kopā ar solistiem Sonoru Vaici, Ingu Pētersonu, viešņu no Itālijas – Alisi Zinovjevu, kā arī Jolantu Strikaiti, Daini Skuteli, Marlēnu Keini, Nauri Indzeri un Lauru Teivāni klausītājus priecēs ar latviešu un ārzemju komponistu operešu mūzikas pūra skaistākajām melodijām.

Artūrs Mangulis pazīstams kā mūziklu dziedātājs – viņš piedalījies mūziklos “Les Misérables” Ķīpsalā, “Robins Huds”, “Velniņi”, I.Kālmana operetē “Cirka princese”, Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā, joprojām darbojas atraktīvās mūzikas apvienībā “Mangulishow.lv”. Ļoti nozīmīgu vietu ieņem pedagoģiskā darbība – vairāk nekā 20 gadus Mangulis vadījis savu vokālo studiju, bijis Ogres mūzikas skolas direktors, kā arī bijis klāt pie biedrības “Ogres muzikālais teātris” dibināšanas. Arī šobrīd, pildot Ogres novada domes priekšsēdētāja amatu, profesionālās mūziķa iemaņas pilnībā netiek atstātas novārtā, jo Mangulis gan komponē, gan piedalās dažāda mēroga muzikālos projektos.

Kā zināms, Ikšķilē 18. jūlijā pirmo reizi Latvijā notiks Opertes festivāls, kur visas dienas garumā būs dažādi pasākumi – labdarības koncerts “Ar mīlestību!”, tikšanās ar iemīļotiem operetes solistiem, muzikāls uzvedums bērniem “Paukojam un šmaukojam”, gala koncerts un valšu vakars, atrakcijas bērniem, tirdziņš un tamlīdzīgi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+