×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. oktobris, 2016
Drukāt

Oponents šausmīgs: Arī “Washington Post” pauž atbalstu Klintonei (2)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Laikraksts “Washington Post” ceturtdien kļuvis par kārtējo preses izdevumu avīžu virknē, kas pauduši oficiālu atbalstu demokrātei Hilarijai Klintonei cīņā par Balto namu, atzīstot, ka nosliecies par labu Klintonei gan viņas kompetences dēļ, gan arī ņemot vērā Donalda Trampa prezidentūras biedējošās izredzes.

“Hilarijai Klintonei ir potenciāls būt par izcilu Savienoto Valstu prezidenti, un mēs atbalstām viņu nesvārstoties,” skaidro ietekmīgais ASV laikraksts, vienlaikus uzsverot – “nē, nav tā, ka mēs šo atbalstu paustu vienkārši tāpēc, ka Klintones galvenais oponents ir šausmīgs”.

Klintone ir “uzstājīga, elastīga, mērķtiecīga un gudra”, uzsver laikraksts, vienlaikus atzīstot, ka demokrātu kandidātes stiprās puses atsver daudzās pagātnes politiskās un personīgās kļūmes.

“Viņai ir izpildvaras pieredze. Viņa neļauj jūtām nostāties darba ceļā. Viņa ir labās pozīcijās, lai panāktu, ka lietas tiek paveiktas,” rezumē “Washington Post”.

Klintones pārsvars pār republikāņu konkurentu Trampu sasniedzis 11 procentpunktus, liecina pirmdien izplatītie sabiedriskās domas aptaujas dati.

Tā bija pirmā aptauja, kas veikta jau pēc tam, kad piektdien tika publiskots skandalozais 2005.gada ieraksts.

Ja amerikāņiem, kas sliecas piedalīties vēlēšanās, izvēle jāizdara starp četriem kandidātiem – bez Klintones un Trampa starp libertāni Gēriju Džonsonu un “zaļo” kandidāti Džilu Steinu -, par Klintoni gatavi balsot 46%, bet Trampu – 35% vēlētāju, liecina telekanāla NBC un laikraksta “Wall Street Journal” aptaujas dati.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Trumps trumpē, Trumps trumpē.

  2. Maza problēmiņa ar Amerikas presi un TV: sagājuši grīstē. Pie varas banda idiotu, kuŗi sevi dēvē par “liberāļiem” vai “progresistiem”. Nekā liberāla ne par kapeiku! Visi murkšisti vien, kuŗiem sagribējies baudit sauklīša “deficits labumus. Pareizākais apzīmējums bijis sHITLERisti. Vietējā valodā: crooks, creeps, criminals, cowards and communists.

Draugiem Facebook Twitter Google+