×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Opozīcija kritizē Merkeles un Šulca “nedzīvās debates” (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

TV debatēs Angela Merkele un Martins Šulcs izvairījās no tiešas konfrontācijas, jo viņu partijām var nākties atkal veidot koalīciju pēc vēlēšanām, uzskata liberālās Brīvo demokrātu partijas vadītājs Kristiāns Lindners.

Vācijas opozīcijas partijas nosodījušas kancleres Angelas Merkeles un viņas galvenā sāncenša Martina Šulca svētdien notikušās televīzijas debates, abiem politiķiem pārmetot izvairīšanos no būtiskākajiem jautājumiem, kas lielā mērā esot nācis par labu labējām partijām.

Šulcam, kura pārstāvētie sociāldemokrāti (SPD) aptaujās ievērojami atpaliek, debatēs neizdevās skaidri iezīmēt atšķirības no Merkeles kristīgajiem demokrātiem (CDU). Kanclere Merkele stāvēja stingri savās pozīcijās, uzstājot, ka 2015. gada lēmums atvērt robežas bēgļiem un pagājušā gada līgums ar Turciju par bēgļu straumes apturēšanu esot bijuši “pilnīgi pareizi”. “Debates atgādināja vecu laulātu pāri, kuram šad tad iznāk saķerties, bet abi zina, ka viņiem nākotnē būs jāsatiek,” norādīja Lindners. Mediju pētnieks Berns Gēblers kritizēja debašu formātu bez auditorijas tiešajā ēterā. “Pārraide bija nedzīva un bez pārsteigumiem, vairāk atgādinot paralēlo slalomu, nevis īstas debates,” sacīja Gēblers. Bundestāga vēlēšanas notiks 24. septembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+