Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. decembris, 2015
Drukāt

Opra Vinfrija izdos pirmo autobiogrāfiju

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Televīzijas personība Opra Vinfrija parakstījusi līgumu par savas pirmās autobiogrāfijas izdošanu.

Grāmata “The Life You Want” iznāks ASV grāmatu veikalos 2017. gada janvārī. To laidīs klajā izdevniecība “Flatiron Books”.

Vinfrija autobiogrāfijā dalīsies ar notikumiem no savas dzīves, kā arī sniegs iedvesmojošus padomus. “Visa mana pieredze, pat sāpīgā, man kaut ko iemācījusi par dzīvi,” norāda Vinfrija. “Es joprojām mācos un ceru, ka mans stāsts iedvesmos citus cilvēkus izpaust sevi visaugstākajā un pilnīgākajā veidā.”

Vinfrija arī izveidos savu grāmatu izdevniecību kompānijas “MACmillan” paspārnē, kas izdos uz faktiem balstītu literatūru.

Kino žurnāls “The Hollywood Reporter” ziņo, ka Vinfrija saņemšot vienu no lielākajiem avansiem grāmatniecības vēsturē.

Vinfrija līdz šim bijusi līdzautore piecām grāmatām, tajā skaitā “What I Know for Sure”, kurā apkopotas slejas no viņas žurnāla “O”. Grāmata uzreiz pēc iznākšanas ierindojās “New York Times” bestselleru sarakstā.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+