×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Optima līnija

Kas ir “Optima līnija”? Veikalos ar šādu nosaukumu pārdod dažādus produktus – cukuru, miltus u.c., un tie visi ir lētāki nekā citu firmu ražojumi. No kurienes ieved šo “Optima līnija” produkciju? 
Ina Babītes novadā

 

Optima līnija ir privāta preču zīme, kas pieder tirdzniecības tīklam “Maxima”. To izveidoja produktiem un precēm, kas paredzētas klientiem, kuriem cena ir būtisks faktors preču iegādē, skaidro Ivars Andiņš, “Maxima Latvija” preses sekretārs. – “Optima līnija” pircējiem vienmēr asociējusies ar zemu cenu. Nesen būtiski atjaunoja ar šo preču zīmi marķēto produktu iepakojuma dizainu, tā padarot tos pievilcīgākus pircējiem un konkurētspējīgākus tirgū.

“Maxima” savos veikalos nodrošinot pastāvīgu ar preču zīmi Optima līnija marķēto produktu sortimentu galvenajās preču kategorijās. Savukārt šo produktu zemo cenu spējot nodrošināt, pateicoties lielam pasūtījumu daudzumam un vienkāršajam iepakojumam, kā arī ietaupot naudu mārketingam – šos produktus gandrīz nekad speciāli nereklamē (izņēmums – atlaižu laiks).

Optima līnija pārtikas preces ražojot gan Latvijā, gan ārvalstīs. Piegādātājus izvēlas, izsludinot tenderus jeb konkursus starp dažādiem ražotājiem – lielākoties tiem pašiem, kuri savas preces jau tirgo “Maxima” veikalos ar saviem zīmoliem, piemēram, Optima līnija miltus jau gadiem ilgi ražojot “Rīgas Dzirnavnieks”..

– Ņemot vērā pircēju vajadzības, Latvijā “Optima līnijas” sortimentu veido vairāk nekā 240 preču, – uzsver I. Andiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+