×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. februāris, 2018
Drukāt

Orbāns: Patvēruma meklētāju aizstāvības organizācijas Ungārijā varētu tikt aizliegtas (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns svētdien savā ikgadējā uzrunā par stāvokli valstī pieļāvis iespēju, ka nevalstiskās organizācijas, kas iestājas par bēgļu un patvēruma meklētāju tiesībām, varētu tikt aizliegtas, “ja neizbeigs savas bīstamās aktivitātes”.

Otrdien Ungārijas parlamentā paredzēts sākt apspriest likumprojektu, kas šādām organizācijām paredz jaunus darbības apgrūtinājumus līdz pat pilnīgam aizliegumam.

Tiesa gan, lai pieņemtu šādu likumu, parlamentam vajadzīgs divu trešdaļu vairākuma atbalsts, kāda Orbāna valdībai šobrīd nav, bet paredzams, ka balsojums nenotiks līdz 8.aprīlī paredzētajām vēlēšanām, kurās premjera konservatīvā partija “Fidesz” cer palielināt savu pārstāvību parlamentā.

Kā liecina likumprojekta teksts, kas publiskots parlamenta interneta vietnē, tādām organizācijām par visu no ārvalstīm saņemto finansējumu būtu jāmaksā nodoklis, kura likme noteikta 25% apmērā, un to darbiniekiem varētu tikt liegts apmeklēt bēgļu centrus, kuri atrodas Ungārijas robežu tuvumā.

Organizācijām arī būtu jāreģistrējas Iekšlietu ministrijā, kura tām varētu noteikt naudassodus vai vispār atteikt tiesības likumīgi darboties Ungārijas teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ungāriem ir paveicies ar šādu premjeru, kas nebaidās stāties pretī cionistu bandai, kas nosaka visu Eiropā un pasaulē. Mūsējie gan skrein uz ASV vēstniecību, kur vēstnece ir tās pašas tautības kā lavent un kargin ….un tās sabeidriskās organziācijas nekad nav darbojušās tautas interesēs, bet gan sorosītu interesēs.

  2. Ungāriem ir paveicies ar šādu premjeru, kas nebaidās stāties pretī cionistu zhiidu bandai, kas nosaka visu Eiropā un pasaulē. Mūsējie gan skrein uz ASV vēstniecību, kur vēstnece ir jevrejka….un tās sabeidriskās organziācijas nekad nav darbojušās tautas interesēs, bet gan sorosītu interesēs.

  3. Laikam kādai valstij ir prāta valstsvīrs, kurš nevēlas piedalīties šajā ”bēgļu” biznesā , kad aicina pie klāta galda un ēdāju netrūkst – tikai ar to darbu ir vājāk – kā liek pie darba, tā proponē savas tiesības saņemt tikai pabalstus…

Draugiem Facebook Twitter Google+