×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.9°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

Orbans patvēruma meklētājus nosauc par “musulmaņu iebrucējiem” (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns no jauna aizstāvējis savas valsts atteikšanos uzņemt patvēruma meklētājus no musulmaņu valstīm, skaidrojot, ka tie nav vis bēgļi, bet gan musulmaņu iebrucēji.

“Mēs šos cilvēkus neuzskatām par musulmaņu bēgļiem, bet musulmaņu iebrucējiem,” pirmdien laikrakstā “Bild” publicēta intervijā norādīja premjers.

Šie cilvēki patiesībā nav bēgļi, bet gan ekonomiskie migranti, kas vēlas sev nodrošināt labāku dzīvi, viņš piebilda.

“Liela musulmaņu proporcija neizbēgami noved pie paralēlo sabiedrību rašanās, jo kristīgās un musulmaņu sabiedrības principā ir nesavietojamas,” skaidroja Orbāns.

Multikulturālismu viņš nodēvēja par ilūziju. “Mēs to negribam. Un mēs negribam, lai mums to uzspiež,” uzsvēra premjers.

Viņš arī kritizēja Vācijas sociāldemokrātu līderi Martinu Šulcu, kurš Budapeštas nostāju bēgļu jautājumā raksturojis kā “bīstamu loģiku”. Orbāns sacīja, ka iejaukšanās Ungārijas iekšējās lietās ir nepieļaujama.

“Mēs uzskatām, ka esam pelnījuši vairāk cieņas,” sacīja premjers.

Viņš arī noraidīja pārmetumus, ka Ungārija ņem no Eiropas Savienības (ES) naudu, bet atsakās uzņemt bēgļus.

“Tā dēvētais ES kohēzijas fonds, no kā labumu gūst Ungārijas ekonomika, nebūt nav dāvana. Tā ir taisnīgas kompensācija par to, ka mēs esam atvēruši tirgu brīvai konkurencei. Tam nav pilnīgi nekāda sakara ar bēgļu jautājumu,” skaidroja Orbāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Komentētājiem pilnīgi pareizi slēdzieni! Labi, ka Orbans pasaka savas domas un definē savu nostāju! Slikti, ka Martinu Šulcu neuztrauc savas valsts Vācijas nožēlojamais stāvoklis bēgļu sakarā?! Vāciešu beztiesiskumu pret ievestajiem turkiem saprotu, bet pret imigrantiem NESAPROTU! šULCS imigrantiem varētu izīrēt savus apartamentus un paskatīties, kas no iedotā paliks pāri pēc 3 mēnešiem!? ”Savienotās valstis” tad Šulcs redzētu, izslēdzot savu ģimeni no savienības ar imigrantiem….Tikai pēc tam lai VIŅŠ runā CITU VALSTU SAKARĀ!

  2. Un neviena valsts nav no gumijas. Pat ja pilnīgi visi patvēruma meklētāji būtu paraugcilvēki, neviena valsts nevar uzņemt viņus neierobežotā daudzumā, jo tiek apdraudēta valsts identitāte. Bet bīstama loģika ir Šulca priekšlikums veidot savienotās valstis, izslēdzot no ES tos, kas nepiekrīt Šulca konstitūcijai!

  3. Orbanam un Berluskoni 100% taisnība! Atbildēt

    Patvēruma meklētāji patvērumu lūdz nevis pieprasa,vardarbīgi ielaužas,uzbrūk robežsargiem un policistiem,skrien cauri visai Eiropai uz Vāciju,Angliju,Zviedriju,laupa,izvaro,nogalina,uzspiež savu reliģiju un dzīvesveidu citiem!

  4. Orbānam taisnība, Atbildēt

    civilokupanti,
    kurus šamo kaimiņzemes negrib redzēt lielgabala šāviena attālumā.

Draugiem Facebook Twitter Google+