×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Orbāns sola aizstāvēt Poliju (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns paziņojis, ka Budapešta aizstāvēs Poliju pret Eiropas Savienības sankcijām, ar kurām Brisele piedraudējusi, ja Varšava neapturēs iecerēto tiesu sistēmas reformu.

“Inkvizīcijas uzbrukums Polijai nekad neizdosies, jo Ungārija izmantos visus Eiropas Savienībā pieejamos tiesiskos līdzekļus, lai izrādītu solidaritāti ar poļiem,” uzsvēra Orbāns. Viņš atkārtoti norādīja, ka pašreiz Eiropas galvenā problēma ir imigrācija. “Vai Eiropu apdzīvos eiropieši? Vai Ungāriju apdzīvos ungāri, Vāciju vācieši, Franciju franči, Itāliju itāļi? Kas dzīvos Eiropā?” retoriski vaicāja Ungārijas valdības vadītājs.

“Mēs nekad nevarēsim solidarizēties ar idejām un ļaudīm, kuru mērķis ir mainīt mūsu dzīvi. Mēs nevaram izrādīt tādu solidaritāti, jo zaudēsim savu identitāti, norādīja Orbāns. Viņš piebilda, ka Ungārija cīņā ar nelegālās imigrācijas viļņiem pēdējo gadu laikā bijusi spiesta iztērēt 260 miljardus forintu (vairāk nekā 850 miljonus eiro), taču ES nav solidarizējoties piedāvājusi kādas kompensācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+