Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Ordenis Latvijas Nacionālo karavīru biedrības biedram

Foto - no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto - no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Valsts prezidents Andris Bērziņš pirmdien viesojās Jūrmalā, lai iepazītos ar Pumpuru vidusskolas mācību darbu un Jūrmalas izglītības sistēmu, kā arī klātienē pasniegtu valsts augstāko apbalvojumu – Viestura ordeņa Kavaliera krustu – jūrmalniekam Teodoram Ābelam par mūža ieguldījumu sabiedriskajā darbā, Latvijas karavīru piemiņas saglabāšanā un Latvijas vēstures pētniecībā.

Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka Teodors Ābels ir ieguldījis milzīgu darbu, lai apliecinātu cieņu pret saviem cīņu biedriem, apzinot vairāk nekā 17 tūkstošu personu datus par viņu dzimšanu un bojāeju Otrā pasaules kara laikā, piedalījies viņu kapa vietu apzināšanā un pārapbedīšanā Lestenes varoņu kapos. Jūlijā ordeņa saņēmējs svinēs 90. dzimšanas dienu. Sveikšanas brīdī klāt bija arī T. Ābela meita, Jūrmalas pilsētas Vaivaru pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotāja Aija Janmeija, kura Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā tika apbalvota ar Atzinības krusta 1. pakāpes zeltītu goda zīmi par ilggadēju un radošu ieguldījumu bērnudārza audzinātājas darbā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+