Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. septembris, 2015
Drukāt

Organizēs Latgales kongresa simtgadi

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) izdevusi rīkojumu par darba grupas izveidi Latgales kongresa simtgades pasākumu organizēšanai.

Darba grupai būs jāizstrādā Latgales kongresa simtgades pasākumu plāns un jākoordinē tā īstenošana. Plāns un finansējuma tāme darba grupai jāizstrādā līdz šā gada 1. novembrim. Ar Straujumas rīkojumu par darba grupas vadītāju iecelta kultūras ministre Dace Melbārde. Darba grupas locekļi būs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, Balvu novada domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis, Latgales vēstniecības “Gors” vadītāja Diāna Zirniņa. Tāpat darba grupā iesaistīti dažādi pašvaldību iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latgales reģiona. Pirmais Latgales kongress notika 1917. gada 26. un 27. aprīlī Rēzeknē. Tā bija pirmā demokrātiski ievēlētā Latgales latviešu sanāksme, kurā nolemts, ka Latgalei jāpievienojas pārējiem Latvijas novadiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+