×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

“Origo Summer Stage” atklās ar Paulam veltītu izstādi

Foto LETAFoto LETA

Ceturtdien, 2. jūnijā laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” ar Maestro Raimondam Paulam un visiem džeza mīļotājiem veltītu izstādi “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” tiks vērienīgi atklāta “Origo Summer Stage” 7. sezona, LA.lv pavēstīja t/c pārstāve Ksenija Mirošņika.

Visu vasaru pilsētniekus un tās viesus priecēs kvalitatīvi, daudzveidīgi, bezmaksas koncerti, kuru programma tiks izziņota tikai atklāšanas pasākumā, kurā skatītājus priecēs “Musiqq”, Latvijas Radio Brass Band un Kristīne Prauliņa.

Šis gads ir īpašs ar to, ka izcilais latviešu komponists Raimonds Pauls svin savu apaļo dzīves jubileju, tādēļ izstāde “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” ir veltījums Maestro Raimondam Paulam viņa jubilejas gadā. Kā reiz teicis Maestro, Raimonds Pauls: “Džeza mūzikai ir tāda pati vērtība kā klasiskajai mūzikai.”

Līdz šim uz “Origo Summer Stage” skatuves uzstājušies vairāk kā 100 ārzemju un latviešu mākslinieki un muzikālās apvienības, tajā skaitā tādi iecienīti mūziķi kā Nils Īle, Jolanta Gulbe, Pits Andersons, Intars Busulis, Jānis Stībelis un Inese Galante.

Tāpat ik gadu “Origo Summer Stage” uz Rīgu atvedis arī ārzemju viesus, sniedzot iespēju ikvienam interesentam iepazīt mūziku no visas pasaules – sākot ar Lietuvu, Zviedriju un Lielbritāniju un beidzot ar ASV, Brazīliju, Indiju un pat Āfriku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+