Ekonomika
Bizness

“Orkla Latvija” zefīru “Maigums” iepakošanas iekārtās investē 333 000 eiro0

Publicitātes foto.

Kompānija “Orkla Latvija” uzstādījusi iekārtu zīmola “Laimas” zefīru “Maigums” automatizētai iepakošanai un svara kontrolei 200 gramu paciņās, kopumā šajā attīstības projektā ieguldot 333 000 eiro, informēja uzņēmuma komunikācijas direktore Lineta Mikša.

“Šis investīciju projekts aptver gan ražošanas efektivitātes paaugstināšanu, gan darba vides kvalitātes celšanu un palīdz cīnīties ar darbinieku trūkumu,” norādīja Mikša.

Viņa arī informēja, ka 2018. gadā saražotas vairāk nekā 630 tonnas “Laimas” “Maigums” zefīru. “Laimas” sortimentu šobrīd veido vairāk nekā 200 dažādi šokolādes saldumi, kas tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Vāciju, Izraēlu, Krieviju, Lielbritāniju, Īriju, ASV, Kanādu un Baltkrieviju.

Kā ziņots, norvēģu kompānija “Orkla” 2014.gada augustā iegādājās koncernu “NP Foods”, savukārt oktobrī pieņēma lēmumu apvienot “NP Foods”, AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Latfood” vienā uzņēmumā, kura nosaukums ir SIA “Orkla Confectionery and Snacks Latvija”, bet SIA “Spilva” un AS “Gutta” tika apvienotas uzņēmumā ar nosaukumu “Orkla Foods Latvija”.

LA.lv