Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
12. maijs, 2015
Drukāt

Osborns: Britānija būs apņēmīga un stingra sarunās ar ES (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānija būs konstruktīva, apņēmīga un stingra sarunās ar Eiropas Savienību par turpmākajām attiecībām, pēc konservatīvo pārliecinošās uzvaras parlamenta vēlēšanās otrdien paziņojis finanšu ministrs Džordžs Osborns.

“Mēs nākam ar ļoti skaidru mandātu uzlabot Britānijas attiecības ar pārējo ES un reformēt ES tā, lai tā rada darbavietas un paaugstina dzīves standartus visiem tās pilsoņiem,” pirmo reizi viesojoties Briselē kopš vēlēšanām, sacīja Osborns.

Britānijas premjerministrs un konservatīvo līderis Deivids Kemerons ir solījis pārskatīt Londonas attiecības ar ES un līdz 2017. gada beigām sarīkot referendumu par turpmāko Britānijas dalību blokā. “Nedomāju, ka kādam tagad ir kādas šaubas: Mēs sarīkosim to referendumu,” paziņoja Osborns.

Britānijā 7. maijā notikušajās parlamenta vēlēšanās Kemerons saglabāja premjera krēslu, jo toriji guva negaidīti pārliecinošu uzvaru, nodrošinot sev absolūto vairākumu parlamentā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Briti jau sen grib izdarīt to, par ko tagad atkal runā finansu ministrs. Īpaši aktīvs, gandrīz kategorisks, bija L/britānijas prezidentūras laikā tā laika premjers T.Bleirs. Taču to nepieļauj … zemnieki. Īpaši Francijas.
    Jau tad gadā Indijā tika aizstāvēts divas (!!!) reizes vairāk doktora disertāciju, nekā Eiropā kopā. Eiropa atpaliek no Z/amerikas un Āzijas hroniski un bezcerīgi. Taču zemnieki negrib neko mainīt. Viņiem ir labi saņemt lielos maksājumus no ES.

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+