×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Daru, cēla mērķa vadīts. Jevgeņija Osipova iebilduma vēstule “LA” rakstītajam (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Par dzimto valodu!" biedrs Jevgēņijs Osipovs.

Pēc š. g. 20. novembra “Latvijas Avīzē” publicētās Jāņa Kripa vēstules “Ne jau cēlu mērķu vadīti” lappusē “Lasītāju balsis”, redakcija saņēma biedrības “Russkaya Zarya” priekšsēdētāja Jevgeņija Osipova iebilduma vēstuli.

Lasītājs, analizējot Jevgeņija Gomberga rakstu, pauž šādu viedokli: “Rakstā mazāk runāts par 12. Saeimas vēlēšanām un to rezultātiem, bet gan par krievu tautības iedzīvotāju stāvokli un to lomu Latvijā. J. Gomberga idejas jau nav nekas jauns. Par tām iestājas un tās aizstāv sabiedrībā zināmi cilvēki kā T. Ždanoka, A. Gapoņenko, V. Lindermans, J. Osipovs u. c. Jāņem vērā, ka šie cilvēki to nedara, cēla mērķa vadīti, bet par tādu ideju propagandēšanu tiek 
samaksāts.”

J. Osipovs raksta (citējam no iesnieguma redakcijai, saglabājot oriģinālo rakstību): “Lasītājiem ir pasniegts ziņojums, ka es personīgi savu attiecīgo ideju propagandēšanā it kā nav cēla mērķa vadīts, bet daru to par samaksu. Augstāk minētās ziņas ir nepatiesas. [..] Es savu attiecīgo ideju propagandēšanu daru tiešām cēla mērķa vadīts, un atšķirībā no daudziem citiem to vienmēr esmu darījis un joprojām daru par brību. Es, Evgeņijs Osipovs, nekād neesmu saņēmis nekādu finansējumu savai sabiedriski politiskajai cīņai pret latviešu etnokrātiju daudznacionālajā Latvijā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Markss un Ļeņins arī savu marksismu-ļeņinismu sacerēja cēlu mērķu vadīti, bet viņu mācības izpildītāji-komunisti sekojot šai mācībai pasaulē nogalināja 100 miljonus cilvēku. Nezinu ar ko beigsies Osipova iecerētie cēlie mērķi, bet nekas labs tur nav gaidāms. Ideālistus, kas sanaido sabiedrību, nedrīkst laist varai pat tuvumā.

 2. DP papeetiis. Aiz riekstiem veel sho tipo panjems (aiz riekstiem panjems -> tas paarnestaa noziimee … 🙂 sevishkji cietiem pauriem.).

 3. To tipu, neviens nevar ciest,taču,neviens no politikiem nevar parādīt viņa īsto vietu, ne arī durvis.Laikam jau tāpēc,ka ,dzimis, nošauto,deortēto latviešu siltajā gultā???

 4. Un kur viņš ņem naudu ieročiem un militāro nometņu rīkošanai Liepājas Karaostas mežos?krievu puišeļi Karaostā daudz ko interesantu var pastāstīt.Bet , kā saka DP – valstī viss ir kārtībā.

  • Ar tiem ceelajiem meerkjiem ir taa: vaacu televiizijaa bija raidiijums par kaadu Latvijas krievu. Vinjsh Latvijaa juties diskrimineets. Taadeelj abi ar sievinju braukushi zu Ukrainu, lai tur paliidzeetu apspiestajiem krieviem. Vinjam laimeejaas, kautkaa savainoja roku, taadeelj palika atpuutaa, kad vinja ceelo meerkju vadiitaa vieniiba devaas pretii ukrainjiem. Tie uzduuraas profesionaaliem karaviiriem un dziivi atgriezaas tikai pieci.

 5. par to “cēlo mērķi “gan neviens vārds nav sacīts.Nez kāds tas varētu būt?

 6. Nikodems dēliņš Atbildēt

  Ciest nevaru Osipovu, bet tā “oriģinālās ortogrāfijas” saglabāšana lieliski demonstrē pašas LA sīkmanīgo dabu. Paceļam rokas tie, kur var bez ortogrāfiskam kļūdām uzrakstīt vēstuli krieviski? Neredz roku mežu. Osipovos ir netīkams kadrs, bet latviešu valodu viņš māk tik labi, ka pat vēstuli spēj sacerēt viņam svešajā valodā.

  • kurš Osipovam spiež dzīvot un savus “cēlos mērķus”īstenot “viņam svešajā “valstī?Vienkāršāk taču būtu,pārvākties uz valsti,kurai jūtas piederīgs .Vai tiešām sava vienīgā dzīve jāiznieko cīnoties ar savās slimajās smadzenēs izdomātu ienaidnieku par savām nelikumīgajām tiesībām svešas tautas teritorijā.

 7. LĪDZĪGAS IDEJAS BIEŽI PAUŽ ARĪ DAŽI LATIEŠU POLITIĶI

 8. Jevgēņij, no kā tas tu un tava ģimene pārtiek? Jūs taču nekur nestrādājiet, un, ja nemaldos, arī jūsu sieva Jeļena pavlovna arī ne

Draugiem Facebook Twitter Google+