×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Osipovs ar Lindermanu un Girsu gatavojas dibināt “Latvijas sirdsapziņas gūstekņu līgu” (17)

Foto- LETAFoto- LETA

Vladimirs Lindermans un Illarions Girss

Vladimirs Lindermans ar Jevgēņiju Osipovu un citiem saviem prokrieviskajiem domubiedriem gatavojas dibināt jaunu organizāciju “Latvijas sirdsapziņas gūstekņu līga”, ziņo aģentūra BNS.

Kā zināms, likumu neievērošanas dēļ Osipova partija šogad likvidēta. KNAB šogad rosināja apturēt arī Lindermana partijas “Par dzimto valodu!” darbību.

Tad nu aktīvisti nolēmuši “aizstāvēt citādi domājošos no policijas izsekošanas Latvijā” un dibināt jaunu organziāciju. Vairāki prokrieviskie aktīvisti vairākkārt esot nonākuši Drošības policijas redzeslokā, sūkstījies viens no dibinātājiem Jevgēņijs Osipovs.

“Latvijas sirdsapziņas gūstekņu līga” būšot sabiedriska organizācija, nevis partija.

Plānots, ka dibināšanā piedalīsies arī Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Buzajevs, Vladimirs Lindermans, Illarions Girss, Sergejs Malahovskis un Einārs Graudiņš.

Organizācijas dibināšana un tai veltītā preses konference plānota piektdien plkst.14.30 Rīgā, pie Barklaja de Tolli pieminekļa jeb pretī Ministru kabinetam.

Rīgas domes pārstāvis Mārtiņš Vilemsons aģentūru BNS informēja, ka pasākuma rīkotāji par savām aktivitātēm vēl līdz pirmdienas vakaram pašvaldību nebija informējuši. Vienlaikus viņš atzina, ka pasākumu rīkotājiem domi par savām aktivitātēm jāinformē gadījumos, ja tiek rīkots gājiens, mītiņš vai pikets, nevis sapulce vai preses konference.

Kā zināms, Osipova partija tika likvidēta, jo tā vairāku gadu garumā neievēroja Politisko partiju likumā noteiktās prasības, piemēram, nesniedz ziņas Uzņēmumu reģistrā par partijas biedru skaitu un pilsonību.

Osipovs savulaik nonācis masu mediju uzmanības lokā ar PSRS karoga izkāršanu pie savas privātmājas Liepājā, bet 29.janvārī Liepājas tiesa turpinās skatīt krimināllietu, kurā Osipovam celta apsūdzība par valsts karoga zaimošanu. Osipovs 2013.gadā valsts svētku laikā sociālajā vietnē “Facebook” ierakstīja, ka viņa meita no skolas atnesusi sarkanbaltsarkanu “figņu”.

Par līdzīgiem pārkāpumiem KNAB šogad maijā rosināja tiesu apturēt arī partijas “Par dzimto Latviju!” darbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. jo mojo,domaaju ,kaapeec LATVIJA palicis tiiraaks gaiss.izraadaas ,ka dirss aizbraucis uz savu parasu.nu molodec,tiesi PLJUTINAM taadi dirsi vajadziigi.

 2. No sirdsapziņas pāri palikusī figņa grib atkal organizēties?

 3. Ak sarkanbaltsarkana fignja???tad vacies prom uz savu nabadzigo krieviju ko sedi te???

 4. Jums sirdsapziņas nav. Ir tāds cilvēku defekts-sirdsapziņas trūkums. Ko jums no Latvijas vajag? Ne valsti mīlat,ne latviešu tautu cienat. Un savā mīļajā Krievijā arī dzīvot nevgribat. Vai Krievijai neesat vajadzīgi? Laikam neesat…..

 5. Sekta gandrīz vai…

 6. Kurš tad šamos tura tajā sirdsapziņas gūstā, ja ne pašu netīrā sirdsapziņa. Būtu nu kāds viņiem palīdzējis atbrīvoties no tā gūsta un aizvedis līdz Zilupei, lai zēni tiek brīvībā…

 7. Lūdzu, stingrāku policijas uzraudzību !

 8. Policija izseko tikai tos, kuri ir tendeeti uz kriminaalaam darbiibaam!!! Taatad vinji taisas paliidzeet noziedzniekiem ??? Izskataas arii abi peec 1940 gada chekistiem…

 9. gadījās krimiunalromans ar ļoti gudru moto no svētajiem rakstiem – tie brīvajiem nevis vergiem doti

  Чингиз Абдуллaев “Три цветa крови”

  И скaзaл Господь Моисею: возьми всех нaчaльников нaродa, и повесь их Господу перед солнцем, и отврaтится от Изрaиля ярость гневa Господня.
  Четвертaя книгa Моисеевa,
  Числa, 25, 4

  А ведь если вы покоритесь человеку, подобному вaм, поистине, тогдa вы будете в убытке.
  Корaн, Сурa 23,
  Верующие, 36

  Ибо мы признaем, что человек опрaвдывaется верою, незaвисимо от зaконa.
  Послaние к Римлянaм, 3, 28

 10. Nu ko…’guusteknji’ tachu var briivi braukt uz Krieviju. Laikam abiem diviem ir tiesiibas arii paarcelties uz Izraelu, ne? Man liekas, ka abi vienkaarshi ALKST IEVEERIIBU. Vareetu to dariit arii ne tik destruktiivaa veidaa…kraasot zilus matus, tetoveeties, valkaat deguna gredzenus….

 11. SS Panzergrenadier Atbildēt

  Deportēt uz vēsturisko dzimteni Palestīnu!
  1488

 12. nav nozieguma bez cietušas personas vai neatlīdzināta kaitējuma – valsts nevar būt cietušā statusā

  pat naida runa nevienam nekaitē – ta ir likumīga -viedokļa paušana — visos mēdijos taču naidu kurina pret visu ko – islamu ,krieviskumu, personīgu rīcību terorismam pielīdzina

  nevar noziegties pret valsti, karogu, simbolu t.sk pret sarkanbaltsarkanu figņu kuru kāds sev pasludinajis par vsimbola simbolu

  Cita lieta ja viņs būtu teicis – šī frigņa IR lATVIJAS VALSTS UN šī LELLE IR PREZIDENTS UN ES AR TO DARU Tā UN ŠĀDI -TAD VIŅIEM KAUT NODOMU AR BURšANU KAQITĒT VALSTIJ VAI CILVēKAM VARēTU PāRMEST —

  viņs teivca ka šī lente ir figņa – un figņu tu nenēsasi – viņs tarakanus izdzina savam bērnam no galvas

  BET ir noziegums PĒRT MEUITENīTI JA TĀ NAV VIENPRāTIS AR KATEHĒTI KAS AR PUTĀM UZ LūPAM izved formācoiju svētdoienas skolā– BĀŽ DEGUNA BILDI AR JēRIŅU VAI PAT jēZUS SEJIU UN SAKA “TAS IR JĒZUS!’ — BET MEITEMNīTE
  AR LABU KATOLISKU IZGLīTīBU ģimenē bez tarakāšniem galvā SAKA – NĒ ! Tā IR BILDE NEVIS JĒZUS.

  ES ESMU PAR TO KA PAREIZI IR NOSAUKT TO PAR FIGņU UN AIZLIEGT NĒSĀ – esmu pret farizejiskas figņas pasniegšanu skolā īsta patriotisma vietā – pēc analoģijas ar katoļu meitenīti kurai veselais saprāts vēl strādā — to apgalvo mana – katoļa un latvieša sirdsapziņa

 13. shtepsels un makarons 😀

 14. zin demokratija ta demokratija, bet shie jau paaraak te njemas … 100% daspeeleesies un izlidinaas abus no ES valstiim, ka neveelamus…

Draugiem Facebook Twitter Google+