Ostapenko arī Monreālas turnīru noslēdz pēc zaudējuma pirmajā kārtā 0

Latvijas vadošā dāmu tenisiste Aļona Ostapenko otrdien nespēja pārvarēt Monreālas WTA “Premier” sērijas turnīra vienspēļu pirmo kārtu, tik ātri izstājoties jau trešajās sacensībās pēc kārtas.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Latvijas sportiste ar rezultātu 6-3, 5-7, 1-6 piekāpās rumānietei Monikai Nikulesku.

Mača ievadā Ostapenko darbojās nedaudz pārliecinošāk, izvirzoties vadībā ar 3-1, bet svarīgs bija piektais geims, kurā rezultāts “vienādi” bija astoņas reizes un lielākoties “vairāk” ieguva Latvijas sportiste. Tomēr ar otro breikbumbu Nikulesku spēja samazināt deficītu līdz 2-3. Turpinājumā arī nākamos četrus geimus uzvarēja serves uzņēmēja, bet šo sēriju pārtrauca Ostapenko, kura devītajā geimā noturēja savu servi un līdz ar to triumfēja pirmajā setā ar 6-3.

Otrais sets iesākās ilgā un ļoti saspringtā cīņā – Ostapenko vispirms izvirzījās vadībā ar divu breiku pārsvaru un 3-0, tomēr Nikulesku panāca izlīdzinājumu. Šie seši geimi tika spēlēti 33 minūtes. Turpinājumā spēle ritēja ātrāk, tomēr atkal ilgstoši uzvarēja tikai serves uzņēmējas. 11.geimā beidzot Nikulesku izdevās noturēt savu servi un brīdi vēlāk viņa svinēja uzvaru otrajā setā.

Trešajā setā jau Nikulesku pilnībā dominēja mačā – viņa uzvarēja pirmajos piecos geimos un sestajā ieguva pirmo mācbumbu. Kaut to Ostapenko atspēlēja, nākamajā geimā pie pretinieces serves viņai nebija variantu un nācās samierināties ar neveiksmi.

Līdz ar to Ostapenko turnīru noslēdza ar viena WTA ranga punkta saņemšanu, kas nākamajā nedēļā, iespējams, liks vēl nedaudz atkāpties WTA rangā.

Ostapenko šonedēļ WTA rangā atrodama 40.pozīcijā, bet Nikulesku ieņem 61.pozīciju. Abas tenisistes iepriekš savā starpā nebija tikušās.