Sports
Citi sporta veidi

Ostapenko: Man ir žēl pretinieces 16

EPA/Scanpix

Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko pēc ķīnietes Penas Šuai izstāšanās traumas dēļ no Pekinas WTA “Premier” turnīra pauda nožēlu par šādu spēles iznākumu un vēlējas sāncensei veselību.

Ostapenko ceturtdien prestižā Pekinas turnīra trešās kārtas mačā aizvadīja vien trīs geimus, jo viņas pretiniece Pena kājas traumas dēļ spēli nespēja turpināt. Latvijas pārstāve tobrīd atradās vadībā ar 3-0.

“Šis nav rezultāts, kādu vēlējos. Protams, man ir žēl pretinieces. Ceru, ka viņa izveseļosies un būs atpakaļ,” pēc mača preses konferencē teica Ostapenko. “Iespējams, man nāks par labu, ka neaizvadīju pilnu spēli, jo varēšu nedaudz atpūsties. Iepriekšējo nedēļu laikā aizvadīju daudz maču.”

Saistītie raksti

Pekinas WTA turnīra ceturtdaļfinālā Ostapenko tiksies ar savu dubultspēļu partneri Soranu Kirstju no Rumānijas, kura savā trešās kārtas cīņā ar 6-1, 7-5 uzvarēja čehieti Karolīnu Plīškovu.
“Sorana ir jauks cilvēks un lieliska tenisiste. Domāju, ka šobrīd esam labas draudzenes,” atklāja Ostapenko. “Viņa spēlē līdzīgi manam stilam – agresīvi. Ceru, ka rītdien mums būs laba spēle.”

Tikmēr traumas nomocītā Pena Šuai pēc izstāšanās no Pekinas turnīra atzina, ka ārsti viņai ieteikuši paņemt pārtraukumu no tenisa un atpūsties. “Grasos to darīt tikai pēc sezonas beigām, tāds ir mans plāns.”

Pekinā risinās gada pēdējais “Premier Mandatory” sērijas turnīrs, kas ir otrs augstākais līmenis pēc “Grand Slam” sacensībām.

LA.lv