Sports
Citi sporta veidi

Ostapenko un Makheila sasniedz Vimbldonas dubultspēļu turnīra trešo kārtu0

foto: AFP/LETA

Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko piektdien kopā ar savu pārinieci Kristīnu Makheilu no ASV izcīnīja uzvaru Vimbldonas tenisa dubultspēļu turnīra otrajā kārtā.

Ostapenko/Makheila ar rezultātu 6-3, 6-2 apspēlēja Taivānas tenisisti Haočiņu Čaņu un Ķīnas sportisti Džaosjuaņu Janu, kuras sacensībās izliktas ar septīto numuru.

Par iekļūšanu trešajā kārtā Ostapenko un Makheila saņēma 240 ranga punktus.

Ostapenko WTA dubultspēļu rangā ieņem 45.pozīciju, bet vienspēļu rangā atrodas 12.vietā. Tikmēr Makheila ir dubultspēļu 678.numurs, kamēr vienspēlēs ieņem 90.vietu.

Savukārt Čaņa ir WTA dubultspēļu ranga 11.vietas īpašniece, kamēr vienspēļu rangā vietu neieņem. Jana savukārt vienspēļu rangā atrodas 665.pozīcijā, kamēr dubultspēļu reitingā ir 22.vietā.

Ostapenko kopā ar Makheilu startēja arī 2016.gada Vimbldonas dubultspēļu turnīrā, sasniedzot trešo kārtu. Šogad un 2016.gadā iespētais ir līdz šim labākie Ostapenko sasniegumi “Grand Slam” dubultspēļu turnīros.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Anastasija Sevastova duetā ar Luksemburgas pārstāvi Mendiju Minellu piektdien cieta smagu zaudējumu Vimbldonas čempionāta dubultspēļu pirmajā kārtā, ar rezultātu 1-6, 2-6 kapitulējot spānietei Horhinai Garsijai-Peresai un ungārietei Fanijai Štollārai.

Savukārt Ostapenko, kura saņēmusi 12.numuru, ceturtdien sasniedza Vimbldonas vienspēļu turnīra trešo kārtu, kamēr Sevastova, kura bija izlikta ar 21.numuru, sacensības noslēdza jau pēc pirmās kārtas.

Savukārt vīriešu turnīra trešajā kārtā ceturtdien iekļuva arī Latvijas pirmā rakete Ernests Gulbis, kurš iepriekš pārvarēja kvalifikācijas kārtu.

Prestižais Vimbldonas tenisa turnīrs ilgs līdz 15.jūlijam.

LA.lv