Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Ostapenko un Sevastova apņēmīgas pirms brauciena uz Sibīriju0


Latvijas vadošo tenisistu Anastasijas Sevastovas un Aļonas Ostapenko tikšanās ar līdzjutējiem pasākums. Foto – Karīna Miezāja
Latvijas vadošo tenisistu Anastasijas Sevastovas un Aļonas Ostapenko tikšanās ar līdzjutējiem pasākums. Foto – Karīna Miezāja
Latvijas vadošo tenisistu Anastasijas Sevastovas un Aļonas Ostapenko tikšanās ar līdzjutējiem pasākums. Foto – Karīna Miezāja

Latvijas vadošās tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova pirmdien, tiekoties ar saviem līdzjutējiem, bija apņēmības pilnas pirms nedēļas nogalē viesos gaidāmās pārspēles pret Krieviju par vietu Federāciju kausa otrajā pasaules grupā.

Jau vēstīts, ka Latvijas dāmu tenisa izlase sestdien un svētdien Sibīrijas pilsētā Hantimansijskā spēlēs pret spēcīgo Krieviju, duelim notiekot hallē uz māla seguma laukuma.

Latvijas izlase, kurā bez Ostapenko un Sevastovas ir arī Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane, uz Hantimansijsku dosies otrdien, savukārt gaidāmo dueli translēs televīzijas kanāls “Best4sport TV”.

Jau pirmdien uz Hantimansijsku izlidos Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, kurš mača norises vietā ieradīsies dienu ātrāk, lai pārbaudītu apstākļus, kādi Sibīrijā sagaida tenisistes.

“Brauksim cīnīties, jo izredzes ir 50 pret 50. Mēs ar šādu komandu nevienai vien lielvalstij liksim trūkties,” sacīja Lejnieks, piebilstot, ka Marcinkēviča komandai pievienosies otrdien Maskavā.

Viņš arī norādīja, ka pasaules ranga piektā rakete Ostapenko ir saķērusi nelielu vīrusu, tomēr būs gatava spēlēt.

Tikmēr Latvijas izlases kapteinis Andis Juška neslēpa, ka viņam ir liels gods būt par šīs komandas vadītāju.

“Meitenes ir labā gatavībā. Viss ir kārtībā. Daniela Vismane divas nedēļas trenējās Valensijā uz māla un viņa būs gatava spēlēt, ja būs nepieciešams,” sacīja Juška. “Aļona ir Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja, līdz ar to esam favorīti tieši uz māla. Arī Nastja uz tā ļoti labi jūtas.”

Tikmēr Ostapenko uzsvēra, ka komanda centīsies parādīt savu labāko sniegumu. “Domāju, uz māla spēlēt man būs labi, it īpaši tādēļ, ka pērn vinnēju Francijas čempionātu. Centīsimies parādīt labāko sniegumu. Līdzjutējiem mums jānovēl veiksme, lai komandas gars vienmēr būtu pozitīvs. Rīgā saslimu ar vīrusu, bet cerams viss būs labi,” optimistiska bija Latvijas tenisa zvaigzne.

Savukārt Sevastova norādīja, ka Krievijai kā mājiniecei būs priekšrocība, jo Hantimansijska atrodas arī citā laika joslā.

“Krievija ir stipra komanda, bet bumba ir apaļa. Tallinā, kur uzvarējām pirmajā grupā, mums palīdzēja saliedēties, tāpēc komandas gars ir vienots. Esmu gatava mačam un man patīk māls. Redzēsim, kāda tur būs situācija,” bilda ranga 15.vietā esošā tenisiste.

Saistītie raksti

Krievijas izlases kapteinis būs karjeras laikā trīs ATP titulus izcīnījušais Igors Andrejevs.
No Krievijas komandā iekļautajām tenisistēm Pavļučenkova WTA rangā ir 27.pozīcijā, Makarova ieņem 32.vietu, Vesņina ir 43.pozīcijā, bet Vihļanceva atrodama 82.vietā.

Galerijas nosaukums
LA.lv