Mobilā versija
Brīdinājums -6.4°C
Lidija, Lida
Otrdiena, 16. janvāris, 2018
19. augusts, 2017
Drukāt

Ostas svētkos sadalītas Kanāla regates balvas

DSC00502

Visas dienas garumā 30 atraktīvas komandas cīnījās par Ostas svētku tradicionālās Kanāla regates balvām un goda tituliem. Komandām gāja raibi un jautrus mirkļus piedzīvoja ne vien karnevālisko sacensību dalībnieki, bet arī regates skatītāji.

Sacensībām noslēdzoties, Ostas svētku 2017 Kanāla regates titulu “Ātrākais Kanālbraucējs 2017” izcīnīja komanda “Šļakatas”, kas šogad regatē piedalījās pirmo reizi. Tituls “Elegantākā Ekipāža 2017” piešķirta nacionālā teātra aktieru ansambļa komandai “Gapoljeri”, kuras sastāvā bija arī labradora kucīte Marlī. Šī gada “Elegantākā Ekipāža” tika arī pie lidojuma ar gaisa balonu, kuru pasniedza gaisabaloni.lv īpašnieks un pilots Ģirts Vilks.

Balvu “Skumjais Ūdensmalējs 2017” savā īpašumā ieguva Rīgas Brīvostas pārvaldes komanda “Četri velkošie”, kas vienlaikus arī atzīta par šā gada spilgtāko un skatītāju mīlētāko komandu – nobildēties ar krāšņajiem matrožiem vēlējās teju vai katrs svētku apmeklētājs. Rīgas ostas simpātiju kausu – bāku saņēma Carnikavas novada domes komanda “Carnikavas nēģu karaliste”. Savukārt mediju balvu “Preses pīle 2017” izcīnīja Radio H20 komanda “Risinājums”.

Par to, lai sacīkstes noritētu draudzīgi un godīgi, gādāja visu redzošā žūrija: aktieris Madars Zvagulis, dziedātāja Elza Rozentāle un gaisabaloni.lv īpašnieks un pilots Ģirts Vilks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+