×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

“Osvalda mūzikas nakts” Baltinavā aicina visas paaudzes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Olas"

13. augustā Baltinavas parkā, turpinot Latvijas austrumpuses vecākā mūzikas festivāla “Osvalds” tradīcijas, notiks “Osvalda mūzikas nakts”. Šajā reizē, iesoļojot festivāla trešajā gadu desmitā, notikums turpina būt tikpat enerģisks un dzīvespriecīgs kā līdz šim, programmā ieviešot vairāk populārās un deju mūzikas visām paaudzēm. Kā festivāla galvenie mākslinieki šogad apmeklētājus priecēs Žoržs Siksna, Normunds Rutulis un grupa “Olas”.

Mūzikas festivāls “Osvalds” pastāv jau kopš 1995. gada – sākotnēji veidots kā neliels Balvu rajona muzikantu saiets, bet vēlāk jau pretendējis kļūt par vienu no lielākajiem Latvijas austrumpuses muzikālajiem notikumiem. Krīzes laikā festivāls uz laiku pārtrauca savu darbību, bet nu jau vairākus gadus tas atkal ir ierindā. “Varbūt nedaudz mazākā mērogā, nekā tas bija pirms dažiem gadiem, tomēr joprojām gatavs sniegt brīnišķīgas emocijas augusta sākumā,” teic festivāla organizētāji.

Vērojot šā gada festivāla programmu, jāteic, ka no sākotnējās idejas par rokfestivālu tas atteicies, un ir pieteikts īstenu populārās un deju mūzikas apvienību saiets. “Šis būs pirmais “Osvalda” sarīkojums, ieejot trešajā gadu desmitā. Protams, katrs laiks ienes savas korekcijas, bet galvenās “Osvalda” pamatvērtības – enerģiskums un dzīvesprieks – paliek nemainīgas. Šogad tās palīdzēs nodrošināt arī tikpat pozitīvi mākslinieki, kuri ļaus padarīt “Osvalda” nakti Baltinavā par neaizmirstamu emociju pilnu notikumu,” sola organizētājs Māris Lāpāns.

Festivāla apmeklētājus priecēs šarmantais šlāgermūzikas un populārās mūzikas izpildītājs Normunds Rutulis, bet vecāka gadagājuma cilvēkiem noteikti būs patīkama tikšanās ar jaunības dienu elku Žoržu Siksnu. Savukārt pasaules popmūzikas gaisotnē mūs ievedīs dziedātāja Kristīne Šomase. Apmeklētājus gaida satikšanās ar latviešu šlāgermūzikas ikonu “Duets Sandra”, bet visu to kopā sasaistīs populārā televīzijas raidījuma “Latvijas šlāgeraptauja” vadītājs aktieris Guntis Skrastiņš.

Latgales māksliniekus pārstāvēs arī Andris Baltacis kopā ar grupu “Baltie lāči”, kā arī vietējā grupa no Upītes “Unknown Artist”. Apvienība būs sagatavojusi speciālu programmu ar pagājušajā gadā aizsaulē aizgājušā “Osvalda” himnas autora Jāņa Keiša dziesmām. Balvu puses vietējos muzikantus pārstāvēs arī nebēdnīgi pozitīvā instrumentālās mūzikas grupa “Alu cilvēki”, kuri šajā reizē būs iestudējuši vairākas dziesmas kopā ar solisti Dagmāru Laicāni.

Īpaši padomāts arī par jauniešu auditoriju – to iepriecinās muzikālā apvienība “Olas” un viņu grāvēji. Pieteikta arī grupa “Tranzīts”, kas nu jau latviešu mūzikā ir nemainīga vērtība, kā arī DJ Japānis, DJ Barik, DJ Mairix un DJ Civix.

Lai darītu daudzveidīgākas “Osvalda” nakts norises, būs iespēja baudīt arī dažādas ar mūziku nesaistītas lietas. Tradicionāli apmeklētājiem tiks dota iespēja uzšauties ar katapultu 20 metru augstumā. Tāpat varēs piedalīties loterijā ar ieejas biļetēm un laimēt dažādas vērtīgas balvas. Bet īpašu pārsteigumu būs sagatavojis uguns mākslinieks “Alesh Walker”, kurš piedāvās iespaidīgu pusnakts uguns šovu.

 

Varbūt noder!!

“Osvalda mūzikas nakts” – 13. VIII 20.00

Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Cena: EUR 6, notikuma vietā – EUR 10

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+