×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. septembris, 2017
Drukāt

Otrā atnākšana. Pieci spilgtākie pravieši, kuri sevi uzskata par mesiju (1)

1. Kas kvalificējas?

1no6
Foto - www.nationalgeographic.com/Foto - www.nationalgeographic.com/

Šie pieci cilvēki apgalvo, ka ir otrā Jēzus Kristus atnākšana, un viņu mācekļi piekrīt, vēsta “National Geographic”.

Visi ir atrasti, kā mūsdienas tiek atrasts viss – ar Google palīdzību. Varētu domāt, ka ir vairāk cilvēku, kuri apgalvo, ka ir Kristus. Bet, kaut arī daudzus var saukt par praviešiem, guru vai garīgajiem līderiem, tikai daži atbilst “minimālajiem kritērijiem”: konsekventas atklāsmes, Svēto Rakstu pētīšanas gadi, mācekļi-sekotāji.

Daudzi cilvēki šos cilvēkus noraidītu kā viltvāržu vai trakos. Bet fundementālo reliģiju pamatā, jūdaisma, kristietības, islāma, pamatā vienmēr ir bijusi mesijas atnākšana.

“Es nākšu atkal.”

Bībeles priekšpēdējais pants pravieto Jēzus Kristus atgriešanos. Kad ir “drīz”? Un kas ir “es”? Pēdējos trīs gadus cilvēki sekojuši septiņiem vīriešiem, kuri apgalvo, ka ir Jēzus Kristus otrā atnākšana (ar pieciem iepazīstinām šeit). Iedziļinoties viņu atklāsmēs un pavadot laiku ar viņu mācekļiem, teležurnālisti mēģina attēlot cilvēka tiekšanos pēc ticības, nozīmes un pestīšanas.

Reliģija ir noslēpumaina, vismaz tiem, kuri ar to netika audzināti. Bet svēto rakstu lasīšana tik un tā var būt aizraujoša. Vairāki cilvēki atkal un atkal atgriežas pie noslēpumainajiem vārdiem, kuru piepildīšanos kristietība gaidījusi gandrīz 2000 gadus.

  1. Kas kvalificējas?
  2. Brazīliešu INRI
  3. Mozus Hlongvans, rotu tirgotājs no Dienvidāfrikas
  4. Sibīrijas Kristus Visarions
  5. Kitves Jēzus jeb misters Dieva Vārds
  6. Jēzus Mataiošī, Japāna

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja cilvēki PAŠI lasītu Svētos Rakstus (Bībeli), tad viņi ļoti labi zinātu Jēzus otrās atnākšanas pazīmes un neļautu sevi apmuļķot. Kā arī – cilvēki tad zinātu, ko atbildēt tiem, kuri ZINA pasaules gala “precīzu laiku”.

Draugiem Facebook Twitter Google+