Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Otrā pasaules kara vraku noslēpumi: kur guļ ledlauzis “Krišjānis Valdemārs” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ko glabā jūras dzīles?

Pasaules jūras un okeāni glabā daudzus noslēpumus par Otrā pasaules kara laikā nogrimušiem kuģiem un zemūdenēm. Kaut arī ir pagājuši vairāk nekā 70 gadu, pētnieki joprojām cenšas atminēt tā laika mīklas, un ar jaunākajiem atklājumiem varēs uzzināt raidījumā “Otrais pasaules karš: kas slēpjas okeāna dzīlēs?” televīzijas kanālā “National Geographic” sestdien 10. septembrī plkst. 20.

Apvienojot jaunākos zinātnieku iegūtos datus, izmantojot trīsdimensiju modelēšanu, okeānus var “nosusināt”, tā atminot ne vienu vien senu noslēpumu. “National Geographic” atgādina septiņus interesantus Otrā pasaules kara kuģu likteņus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gan jau kāds krievu miljonārs to tūlīt nopirks.

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+