Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. marts, 2012
Drukāt

Otrais auto nozares forums

Otrais profesionālais “Baltijas auto nozares forums 2012” pulcēja ap 150 auto nozares profesionāļu un uzņēmēju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Vācijas. “Baltijas auto nozares forumu 2012” organizēja vadošais autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs Latvijā “Sixt Leasing” sadarbībā ar “Dienas Biznesa konferencēm”.


“Esmu gandarīts, ka otrais “Baltijas auto nozares forums 2012″ ir kļuvis par starptautiski nozīmīgu nozares pasākumu. Tas pulcēja ap 150 dalībniekiem no Baltijas valstīm, Somijas un Vācijas. Foruma apmeklētība apliecina, ka autoindustrija Baltijā ne tikai sāk atdzīvoties, bet tās pārstāvji ir ieinteresēti uzklausīt kaimiņvalstu un Eiropas ekspertu pieredzi, lai rastu risinājumus efektīvākai mobilitātes nodrošināšanai. Karstākās diskusijas šogad rosināja tādi temati kā autogāzes – lētākas degvielas alternatīva, auto koplietošana un kopējās mobilitātes izmaksas. Foruma dalībnieku lielu interesi izraisīja Brūsa Maklārena uzstāšanās un dalīšanās pieredzē veiksmīgai autoparka vadībai gan valsts, gan starptautiskā mērogā,” teic Arnis Jaudzems, “Sixt” vadītājs Baltijas 
valstīs.

Forumā uzstājās starptautiski nozares profesionāļi – Brūss Maklārens, “Microsoft” vecākais kategorijas vadītājs autoparku vadībā, Niko Gabriels, koplietošanas auto pakalpojumu sniedzēja “DriveNow” ģenerāldirektors, Sepo Mikonens, “Neste Oil” partneris izpētē un tehnoloģijās, Jarmo Tuisks, Igaunijas Ekonomikas ministrijas tehnoloģiju un inovācijas nodaļas vadītājs, kā arī Latvijā pazīstami auto nozares eksperti.

Foruma noslēgumā šogad jau ceturto gadu pēc kārtas tika paziņots “Gada biznesa auto 2011”. Vienu mēnesi portālā db.lv, balsojot par 11 dažādiem auto modeļiem, laikraksta lasītāji titulu šogad piešķīruši “Audi A6”, kura dīleri Latvijā ir “Møller Auto Rīga” un “Møller Auto Lidosta”.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+