×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. decembris, 2016
Drukāt

Otrajos Ziemassvētkos ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Vakar ap plkst.13 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Elejas pagastu, kur četrstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ēkas ceturtā stāva dzīvoklī apmēram 45 gadus vecs vīrietis bija uzkāpis ar čībām uz karstas krāsns, kā rezultātā radījis sadūmojumu dzīvoklī. Vīrietis ar apdegumiem tika nodots mediķiem un tālāk hospitalizēts.

Savukārt ap plkst.21.30 ugunsdzēsēji steidzās uz Daugavpils novada Demenes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Koka ēka dega 120 kvadrātmetru platībā un tai bija iebrucis jumts. Ugunsgrēkā cieta apmēram 65 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis apdegumus un nodots mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts ap plkst.1.

Ziemassvētku brīvdienās platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies svētdien, kad rīta pusē VUGD saņēma izsaukumu uz Atbrīvošanas aleju Rēzeknē, kur ar atklātu liesmu 500 kvadrātmetru platībā dega neapsaimniekota divstāvu ēka. Pēc vairāk nekā deviņu stundu darba ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsuši 11 ugunsgrēkus, pieci no kuriem fiksēti Rīgā, bet seši – Latvijas novados.

Aizvadītajā diennaktī septiņos gadījumos VUGD darbinieki devušies palīgā iedzīvotājiem glābšanas darbos.

Kopumā šogad ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 93, bet cietuši vēl 296 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+