Latvijā
Kriminālziņas

Otrdien ugunsgrēkā Daugavpilī bojā gājusi sirmgalve0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto LETA

Vakar ugunsgrēkā Daugavpilī bojā gājusi sirmgalve, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst. 11.47 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jātnieku ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ceturtā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 10m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 83 gadus veca sieviete.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 13.18.

Naktī uz trešdienu plkst. 1.45 tika saņemts izsaukums uz Kalna ielu Rīgā, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā mājā deg divas pirmā stāva istabas 20m2 platībā. No piedūmotajām telpām tika izglābti divi cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 3.15.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, trīs koki, zaru kaudzes, sadzīves mantas, degvielas kanna, automašīnas riepas, ražošanas iekārta, vieglā automašīna, ēkas ārsiena, dārza māja, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma 27 izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja radītiem postījumiem – visos gadījumos palīdzība bija nepieciešama saistībā ar nolauztiem
kokiem.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 77 izsaukumu – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 48 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv