Uncategorized

Otrdien uz Londonu dosies 24 Latvijas olimpiskās delegācijas pārstāvji 16

Otrdien, 24.jūlijā, uz gaidāmo olimpisko spēļu mājvietu Londonā dosies 24 Latvijas delegācijas dalībnieki, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Ilze Āķe-Vīksne.

Delegācija no lidostas “Rīga” izlidos plkst.14.15 ar aviokompānijas “Lufthansa” reisu.

Uz Londonu dosies pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins, kā arī treneri Aigars Birzulis un Genādijs Samoilovs. Tāpat uz Londonu izlidos galda tenisists Matīss Burģis, sparinga partneris Reinis Burģis un treneris Matīass Sīrens.

No vieglatlētikas pārstāvjiem Latviju atstās Laura Ikauniece, Madara Palameika, Edgars Eriņš, komandas galvenais treneris Edvīns Krūms, kā arī treneri Gints Palameiks, Andis Austrups un Raivis Maķevics. Tāpat aizlidos peldētāji Gabriela Ņikitina, Uvis Kalniņš, kā arī treneri Vladimirs Širjajevs un Vladimirs Maslovskis, un šosejas riteņbraukšanas treneris Vitālijs Smirnovs, kā arī mehāniķis Valērijs Lukjanovs.

Vēl otrdien uz Londonu dosies arī medicīnas personāla pārstāvji Valda Kuģe un Māris Eikens.

Savukārt trešdien, 25.jūlijā, plkst.14.15 uz Londonu izlidos kārtslēcējs Mareks Ārents ar treneri Igoru Izotovu un džudistu treneris Oļegs Baskins.

LA.lv