Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
24. augusts, 2015
Drukāt

Otrdien Ventspils ostas muitas kontroles punktā nebūs pieejamas muitas informācijas sistēmas

Foto-Inga PavlovičaFoto-Inga Pavloviča

Ilustratīvs foto

entspils ostas muitas kontroles punktā Sarkanmuižas dambī 25a otrdien, 25.augustā, plānots elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Elektroapgādes pārtraukums saistīts ar sadales sistēmas operatora “Sadales tīkls” plānoto elektrības patēriņa uzskaites skaitītāja nomaiņu, un tas notiks no plkst.10 līdz plkst.13.

“Ventspils ostas muitas kontroles punkta darbība šajā laikā netiks pārtraukta. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka elektroenerģijas padeves pārtraukuma laikā nebūs pieejamas muitas informācijas sistēmas. Līdz ar to nebūs iespējama muitas deklarāciju noformēšana elektroniskā veidā, taču muitas deklarāciju noformēšana tiks veikta atkāpšanās režīmā (papīra formātā),” skaidroja VID.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas. VID ir izveidots 1993.gadā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+