×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. septembris, 2015
Drukāt

Otto Ozols devies uz Barselonu atbalstīt katalāņus

Foto: LETAFoto: LETA

Rakstnieks un publicists Otto Ozols jeb īstajā vārdā Mārtiņš Barkovskis.

Laikā no 10. līdz 12. septembrim 30 viesi no dažādām valstīm apmeklēs Barselonu, lai iepazītos ar Katalonijas politisko situāciju, un starp viņiem būs arī populārā trillera “Latvieši ir visur” autors Otto Ozols, vēsta Barselonas pilsētas kultūras asociācijas Òmnium Cultura padomniece Elizabete Boreda.

Rakstnieks un žurnālists Otto Ozols apmeklē Barselonu no 10. līdz 12. septembrim Katalonijas Brīvdienu ietvaros, tas ir projekts, ko organizē kultūras asociācija Òmnium Cultural ar mērķi plašai sabiedrībai darīt zināmu šī brīža politisko un sociālo situāciju Katalonijā, ietvaros. Viņš jau agrāk salīdzinājis Katalonijā notiekošos protestus ar baltijas ceļu.

Boreda stāsta, ka tikšanās laiks sakrīt ar 11. septembri ieplānoto mobilizāciju, Katalonijas Dienu jeb Diada, kam par godu tiek plānoti masu pasākumi, līdzīgi kā iepriekšējos gados: “Šajā laika posmā tiks uzsākta priekšvēlēšanu kampaņa Katalonijas parlamenta vēlēšanām, kas notiks 27. septembrī; šīs vēlēšanas ir uzskatāmas par de facto referendumu par neatkarību, jo Spānijas valdība neļāva veikt oficiālu referendumu par šo jautājumu.”

Savas vizītes laikā, 30 viesiem no zinātnes, kultūras un žurnālistikas jomām būs ne vien iespēja savām acīm vērot iedzīvotāju mobilizāciju, bet arī piedalīties debatēs un tikties klātienē ar dažādu organizāciju pārstāvjiem, politisko partiju pārstāvjiem, kā arī valdības un sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+