×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Otto Ozols: Nevis BBC, bet Kremļa scenārijs Latvijas drīzai okupācijai (121)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Otto Ozols

BBC filma “Trešais pasaules karš: komandpunktā”, kurā Daugavpils pēc Krimas piemēra nolemj iekļauties Krievijas sastāvā, ir maldinoša un realitātei neatbilstoša fantāzija. To atzinuši vairākums aptaujāto ekspertu. Interesanti, ka arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs faktiski piekritis šim viedoklim, sakot, ka “žēl tērēt laiku lētām lietām”. Šķiet, ka viņš nojauš par patieso termiņu, kad Kremlim lojālie spēki pārņems politisko varu Latvijā, sāks izstāšanās procesu no ES un NATO.

Līdzīgi kā apstājies pulkstenis divreiz diennaktī rāda pareizu laiku, tā šī būs viena no tām retajām reizēm, kad Putina runasvīram Peskovam būs sanācis pateikt ko patiesu. Nudien – kāpēc Kremlim riskēt un tērēt resursus, mēģinot ar spēku ieņemt Daugavpili laikā, kad Latvijas galvaspilsētu Rīgu jau sen kontrolē Putina draugi? Rīgu jau tālajā 2009. gadā joprojām nesaprotamu iemeslu dēļ daži politikāņi atdeva klaji kremliski noskaņotajai partijai “Saskaņa”.

Iespējams, ka 2009. gadā tas notika netīšām un bija vien politiska neveiksme. Tomēr jau 2013. gada vēlēšanās uzvara burtiski tika uzdāvināta Nila Ušakova vadītajiem spēkiem. Toreiz “Vienotība” par savu vēlēšanu līderi izvirzīja Sarmīti Ēlerti, kura bija pretrunīgi vērtēta pat starp pašas “Vienotības” vēlētājiem. “Vienotības” līderi tika vairākkārt brīdināti, ka šāda izvēle drīzāk sekmēs Ušakova panākumus nekā radīs reālu konkurenci. Tomēr viņi spītīgi atteicās kaut ko mainīt. Nav taisnība, ka Latvijas galvaspilsētā “Saskaņai” ir garantēti panākumi – Rīgā viņi var rēķināties tikai ar apmēram 50% vēlētāju atbalstu. Visu izšķir burtiski pāris procenti svārstīgo vēlētāju. 2013. gadā potenciālie Ušakova konkurenti tika mērķtiecīgi sašķelti, no “Vienotības” puses tika izvirzīts mēra kandidāts, kurš drīzāk atbaidīja svārstīgos vēlētājus, un tā “Saskaņa” varēja viegli tikt pie 58% atbalsta. Ušakovs ar biedru Ameriku varēja turpināt kontrolēt Latvijas galvaspilsētu, slīpēt klīniskā populista talantus un apgūt bagātākās pašvaldības resursus.

Tas bija ļoti mērķtiecīgs un veiksmīgs Kremļa polittehnologu projekts par varas sagrābšanu Rīgā. Šis projekts nebūtu izdevies, ja kāds no otras puses nebūtu palīdzējis viņiem. Joprojām jautājums – kāpēc? Nākamās pašvaldību vēlēšanas jau nākamgad – 2017. gadā. Vai kāds vispār ir gatavs reāli cīnīties par Rīgas atgūšanu? Vai nav jāsāk baidīties, ka “Saskaņa” turpinās pārņemt varu arī citās pašvaldībās? Kremlim draudzīgajiem politikāņiem nevajadzēs nekādus “zaļos vīriņus”, lai turpinātu mērķtiecīgi un sekmīgi pārņemt varu Latvijā.

Visdrīzākais, ka to veicinās joprojām bezzobainā NEPLP, kura gadiem ilgi ir ignorējusi netraucētu Kremļa elektronisko mediju, “Saskaņas” atbalstītāju invāziju Latvijas kabeļoperatoru tīklos. Joprojām neatbildēts ir jautājums, kā acīmredzama infokara apstākļos šajā stratēģiski nozīmīgajā organizācijā varēja nokļūt Ainārs Dimants, kura biogrāfija ir, maigi izsakoties, pretrunīgi vērtējama. Teicamnieka diploms Maskavas propagandas augstskolā, kur tika gatavoti infokara cīnītāji ārzemēm, ir ļoti savāds fons NEPLP darbonim. Bet Dimants nekad nevarētu nonākt NEPLP, ja par viņu nebūtu balsojuši konkrēti politiķi. Atkal – vai tiešām viņi neredzēja un nesaprata, ko atbalsta? Patiešām? Varbūt nebūsim naivi – saprata gan. Īpaši tas attiecas uz drošības iestādēm, kuras lieliski zina, ka ziemeļvalstīs personas ar šādu izglītības bagāžu tiek uzskatītas par Krievijas specdienestu mērķa grupām.

Kopumā situācija šobrīd ir šāda – Putina režīmam lojālie spēki jau kontrolē Latvijas galvaspilsētu, Kremlim lojālie TV kanāli ir ērti nostiprinājušies Latvijas informatīvajā telpā. Viena no lielākajām, sākotnēji uz Rietumu vērtībām orientētā partija “Vienotība” ir pati sevi gandrīz sadrupinājusi. Eiropas Savienība ar savu haotisko rīcību bēgļu un citu krīžu gadījumos ir krietni iedragājusi tās reputāciju Latvijā. Partiju sistēmai, parlamentam uzticības līmenis joprojām ir katastrofāli zems. Nebeidzamās korupcijas aizdomu ēnas, nepildītie solījumi, ilgstoša demogrāfijas, veselības, izglītības problēmu ignorēšana ir radījusi smagu vispārēju vilšanos.

2014. gada Saeimas vēlēšanās pilsonīgā sabiedrība burtiski mobilizējās, lai nepieļautu Kremlim draudzīgu partiju uzvaru un attiecīgas koalīcijas izveidošanu. Ironiskā kārtā arī Putina agresija Ukrainā īpaši mobilizēja Latvijas patriotus cīnīties par vēlētāju aktivitāti.

Jautājums – vai 2018. gadā šie paši vēlētāji jau nebūs tik vīlušies, aizvainoti, ka vienkārši vairs neaizies uz vēlēšanām? Tā faktiski ļaujot Kremļa draugiem no “Saskaņas” ar saviem satelītiem un vēl dažām vecu komunistu kontrolētām apvienībām gūt uzvaru arī Saeimas vēlēšanās. Jāatceras, ka Kremļa polittehnologi ir gana rafinēti, pieredzējuši un pierādījuši, ka faktiski netraucēti spēj sekmīgi darboties arī mūsdienu Latvijā. 2013. gada pašvaldību vēlēšanu laikā Ušakova “Saskaņu” apkalpoja gana daudz Vilim Lācim un Augustam Kirhenšteinam līdzīgu kolaboracionistu. Nav šaubu, ka tādi atradīsies arī 2018. gada Saeimas vēlēšanu laikā. Kremlim nevajag sūtīt tankus uz Daugavpili, pietiek ieguldīt “Saskaņas” atbalsta kampaņā līdzekļus pusotra tanka vērtībā, atrast un nopirkt kārtējos talantīgos nodevējus un pārņemt nākamo Saeimu kopā ar visu Latviju.

Ja biedram Ušakovam, biedram Urbanovičam un vēl dažam labam pieredzējušam biedram 2018. gadā izdosies izveidot uzvarošu Saeimas koalīciju, tad nav šaubu, ka drīz vien sāksies process, lai pamestu Eiropas Savienību, NATO un pievienotos Putina mīļotajai Eirāzijas savienībai. Izklausās neticami? Atgādinu, ka pēc neatkarības atjaunošanas arī neviens nespēja iedomāties, ka Alfrēda Rubika politiskie mantinieki reiz būs atgriezušies Rīgas domē. Kāpēc lai viņi apstātos pusceļā? Nebūsim naivi.
Vai kādam Latvijā beidzot atvērsies acis?

Pievienot komentāru

Komentāri (121)

 1. Bungu vietā sitiet utis.

 2. Bet mehānisms Rīgas kontrolēšanai taču ļoti vienkāršs – vispirms izspiež čangalus no Latgales, tad viņi kā utis salien Rīgā, automātiski visi palikušie Latgalē jau tāpat runā puskrievu mēlē un noliedz latviešu valodu kā tādu, bet Rīgā izveidota spēcīga prokrieviska masa, kas paši ielien amatos un ievelk līdzi savējos, nu, un balso arī par savējiem – čangaļiem, kuriem krievu aizmugure… un kuri nīst Latviju, tāpēc dara visu, lai to iznīdētu.

 3. Nevis neticami,bet pat ļoti ticami. Vai tiešām visā Rīgā neatrodas neviena persona, kura varētu droši stāties pretim ušakam? Uz to dīrāto vardi ar šķību muti pat paskatīties nevar, otrais numurs arī noguris, sirms un nevarīgs. Saņemieties taču, rīdzenieki! Tik lēti padoties nedrīkst.

 4. cilvēki vāji orientējās realitātē.. Atklātu putinistu nav daudz, bet tautai ir tendence redzēt darbus nevis vārdus.. Krievijā necieš no migrantiem, Ukrainā un Sīrijā pamiers, viņu prezidents ir vecis nevis mīkstais…Kas redzams LV? Paši zināt… Par Saskaņu balsos putinistu, Vienotības ienaidnieki (50% elektorata) un eiroskeptiķi..Samēra drosi var teikt, ka Saskaņa un antiglobalisti ar eiroskeptiķis veidos valdību.
  Baidit ar krieviem lauciniekus ir smieklīgi, viņi ir redzejushi Godmanlaikus))

 5. Liels lūgums! Vai tomēr izņēmuma kārtā nevarētu ievērot stingru cenzūru pret to kirilicā rakstošo grafistu?
  Ļoti traucē šīs maniakālās izpausmes!

  • А ты сам то нормальный?! Призываешь к цензуре в интернете. Да легче портал этот закрыть, дешевле выйдет. Кстати, а тот второй, который по латышски пишет, у тебя значит никаких чувств не вызывает?! Однако, это похоже на расовую дискриминацию.

   • ūja? Vait’ mēs neesam 1 rase? Raksti vien Kirila un Metodija burtiem,neklausies to tāpiņu.

    • Kirils un Metodijs
     pamatā piesavinājās
     LATĪŅU burtus !

     • tikai mieru

      un tad? jums žēl, vai? Ja mēs te sāksim pētīt kas ko ir piesavinājies, tad tūliņ pilnā klapē iebrauksim purvā un iestigsim..

 6. >grafists 5. marts, 2016 22:13
  Всё не успокоишься? Ладно, веселимся дальше.
  Здохни тварь! Прекрати воровать чужие ники, цука!

  • Как же точно вы про себя пишите. Ваша помощь в превращении этого портала в вонючую и противную помойку, просто бесценна. Так держать. Продолжаем веселится…. Прекрати воровать чужие ники, цука!

 7. Visi cilvēki ir vienlīdzīgi,bet daži no tiem ir vienlīdzīgāki.Tie ir grafisti.

 8. Vai grafists ir nodzertā komunisma cēlāju pēctecis ar galvas vainu.Kad senči pēc graņonkas ostīja piedurkni, ilgi nebija jāgaida, kad iemācījās un konfiscēja veikalos visa cūku desas…

  • А вы чистая аристократка, а не дура из под коровы, так что ли.

   • Считаете это остроумным? Здохни тварь! Прекрати воровать чужие ники, цука!

    • Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука!

    • OK! Так держать. Продолжаем веселится…. Прекрати воровать чужие ники, цука!

 9. Ikviens Latvijas Avīzes lasītājs labi saprot, par kāda scenārija īstenošanu ottoviči saņem 30 grašus:
  “Neskaitāmi nekustamie īpašumi un uzņēmumi tiek pārdoti Krievijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, taču Latvijas sabiedrībai nevajag būt netālredzīgai, izpārdodot savu zemi, uzskata kultūras socioloģe Dagmāra Beitnere.(..) Viņa sacīja, ka ir rūgti noraudzīties uz to, kā Jūrmalā tiek izpārdoti īpašumi. Īpašs sarūgtinājums ir uzzinot, ka māju un zemi, kas savulaik piederēja pirmā Latvijas Republikas prezidenta Jāņa Čakstes mazmeitām Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai un Katrīnai Čakstei-Vilsonei, iegādājusies Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva preses sekretāres Nataļjas Timakovas ģimene.”
  Sociālantropoloģe: Izpārdot savu zemi ir netālredzīgi (LA, 16.11.2015.)

  • EKSPERTA VIEDOKLIS Atbildēt

   ir nianses- KF iedzīvotāji,daž. tautību pērk lielākoties Jūrmalas gāzbetona kratiņus ar bieži smieklīgu nocenotas Veršaļoas garnējumu, bet zviedreļu augļojošas smirdoņas un dažādi ģermāneļu, dāņu u.c. kučkas par grašiem nozog Latvijas zemi un mežus, jau 4700 kv.km. nozagti..

   • Vienu tādu “gāzbetona krātiņu” piedāvā „Baltic Sotheby’s International Realty”:
    Bjušā „Parex bankas” līdzīpašnieka Viktora Krasovicka ģimenei piederošā „Villa Marta” Jūrmalā izlikta pārdošanai par 15 miljoniem eiro, pirmdien [18.01.2016.) ziņo avīze „Dienas Bizness”.

    • Khā ghan thā shanāchis? Atbildēt

     es kristi un sotbija bniekus sen vairs nelasu, bet absolūti lielāko daļu Jūrmalas būvju (pēc 200. gada) es nepirktu dārgāk par 50 eiro kvadrātā, tāpēc neredzu nekosliktu, ja atrodas vientieši kas šos ka jau minēju krātiņa-akvarija hibrīdus švakas infrastruktūras un nejedzīga dārdziguma vietās, atrod par iekarojamiem. Piem. j māju Karību salās vai Saules krastā Spānijā arī var pirkt tikaivainu planpakausis vai biezmaka degunradzis kas beigs patversmē…

  • Interesanti, kas tad tos Jūrmalas īpašumus izpārdod, ja ne pašu tautieši? Liekulīga muldēšana, ka krievi pērk īpašumus. Letiņi pārdod, viss viens kam, ka tikai nauda.

 10. Stulbenis tu esi ozol
  Paskaties- mazpilsētas sen ir izmirušas un tukšas- un tas noticis tieši šīs neatkarības gados
  Tālāk domā pats, ja tev vēl ir smadzenes, nevis metāns galvā

 11. “Atgādinu, ka pēc neatkarības atjaunošanas arī neviens nespēja iedomāties…..”
  ================================================================
  Jau pēc 1991.g.3.marta aptaujas (referenduma) izdomājā, kā tos A.Rubika mantiniekus (411 374) nostumt no politiskās skatuves – un realizēja iecerēto 1991.g.15.oktobrī anti-boļševistiskā veidā (būs cilvēki – būs vēl lielākas problēmas). Tagad nu visādi ottoviči par sekām nebrīnās, bet turpina “muļķi laist” – tā vairojot Saskaņas piekritēju pulkus. Prātiņ, nāc auseklīšu mantiniekiem!

 12. Vieglas smiltis Vienotībai Atbildēt

  Jā – Vienotība(patiesībā sašķeltība) ir tas lielākais ļaunums kas nodarījis vislielāko kaitējumu Latvijai un tās politikai. Mīkstie zilie gan ārlietu ministrijā gan mediju uzrauga amatos. Varaskāru bābu raušanās pie varas, korupcija un politisks analfabētisms šajā partijā sagrauj Latviju un atbaida vēlētājus liekot tiem balsot par mazāku ļaunumu – Saskaņu.

 13. Andrejs Bubinduss Atbildēt

  Nāksies sarūgtināt dižos Latvijas liberālā režīma fanus, jeņķu pakaļskrējējus un nacionālradikālpatriotus ( letiņu nacistus). Bez daudz piesauktajiem “Putina draugiem” ir personas un SPĒKI, kuriem nekad nebūs pieņemama tā saucamo latviešu Ziemeļatlantisko vērtību fanu politiskā prostitūcija , ekonomiskās pārdales patērētāju veģitēšanas zonas izveide (ES), kultūras, zinātnes un morāles degradācija, maucības, izvirtības un liekulības pasaule,kura tiek ieviesta nu jau ar jebkuriem līdzekļiem
  un būs ACI PRET ACI, ZOBU PRET ZOBU

  • starpkaru perioda “letiņu nacistu” valdīšana
   pierādīja, ka tas ceļš bija VISPAREIZĀKAIS !
   \
   Klaiņojošie paunu īdi allaž centušies ko
   piešvilpt sev, nevis rūpējušies par ražošanu.
   Kas arī tagad redzams.

 14. Jācer uz Igaunijas prezidentu un mūsu Ievu

 15. Mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs vai pastāvīgi meklēt mazāko ļaunumu ,kas vēlāk pārvēršas par lielu ļaunumu vai pat par katastrofu. Šīs pārliecības pārņēmušas latviešu prātus visos laikos.
  Kā glābējus no baigā gada atkārtošanas saskatīja vāciešus un sākumā tur daļēja patiesība bija saskatāma, tas bija tikai pašā sākumā,pirmās okupācijas dienās. Tagad latviešu vairākuma ienaidnieks ir it kā pašu labējās partijas ,kas ir tikai rūpējušās par savu un sev pietuvināto labklājību ,ignorējot valsts un tautas intereses.
  Ja raugās uz ,,Saskaņu,, tad parādās tās vienotība,ja raugās uz ,,Vienotību,, tad parādās tās nesaskaņa.Pēc vēlēšanām izmocītā partiju koalīcija ir arī apslēpta nesaskaņa.Katrs jauns t.s. politiskais spēks drīz pārvēršas par politisko nespēku.
  Kam šādos apstākļos te nepatīk dzīvot lai brauc prom teica Vilks un tauta brauca,brauc un brauks prom.
  Kā tādos apstākļos nesaimniekot Rīgā tiem kas pašlaik saimnieko?

  • ej nu ej, nav tik traki Atbildēt

   draudziņ, ikviens kas nodivāna izsaka jebkadu spriedumu par vairāk kā 5 cilvekiem vienlaikus (ko tie vēlas, ko tie domā vai piem. cik katram varžacu ), neglābjami saņem plānpakauša zīmogu uz abiem dibena vaigiem:))

   • Здохни тварь! Прекрати воровать чужие ники, цука! Продолжаем веселится….

 16. Kārtējais raksts par to ka viss pie vainas Putins un Krievija. Jau apnik to visu lasīt. Es godīgi negaidīju tādu raidijumu no mūsu sabiedrotiem UK.

 17. Krievijas finansēti cilvēki – Krievijas interesēs izmanto medijus un dažādas nevalstiskās organizācijas daudzās valstīs un seviški aktīvi izvērš darbību Latvijā.

  • Прекрати воровать чужие ники! Цука!

   • Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука!
    Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука! Цука!

    • Здохни тварь! Прекрати воровать чужие ники, цука! Продолжаем веселится….

 18. Tas ir ļoti ticams, ka vienojušies ar krieviem, ka tie nelien valdībā bet par to saimnieko Rīgā. Un viss jau būtu labi ja vienām .. neienāktu prātā zīmēt garumzīmju vietā srdsniņas un šķirot latvijas pilsoņus ridzeniekos un nerīdzeniekos.

 19. Kāpēc O.O. analizē invazīvo sugu- krievu okupantus. Nav jāuzskata okupantus par Latvijas varas nesējiem. Par Slāvlatvijas vēl varētu. Tautas fronte un visi pārējie krievu aģenti to iedibināja. No sākta gala brīvība bija okupācijas seku nostiprināšana. Tagad asaroti un viszinīgi pie visa vainot atsevišķu kremļa labi maskoto lakstīgalu komunisti Ēlerti par vēlēšanu iznākumu ir mazākais pompozi. Latvija aizvien ir nebrīva! Slāvlatvija uzvar un triumfē! Un gaida Mātuškas apskāvienus.

  • Экий знатный мургс.

  • UK Vēstniecība Atbildēt

   nemelo, kibuca atejā dzimušais- tieši ļipmaneli, laventi, kargini un citi pluški izzog Latviju !

   • Ну вам в посольстве, конечно, всё лучше известно. Обычно ведь, все такие «герои», у вас потом в Лондоне живут, вместе с деньгами. Разве нет? Но вообще то, подход у вас какой то однобокий. Разве воровали только они, а другие нет?

  • UK Vēstniecība Atbildēt

   Ppeikrītam, zaga arī citi, bet zviedreļu un žīdelu auglojošās salašņas visvairāk rīda lautinus Baltijā (un citur !- nota bene), jo apzinas, ka tiks neizbēgami sodīti un sazagtais konfiscets..Tas pats attiecas uz KF un dažadiem mēsliem Abramõvičiem, Potaškām, Hodorkovskiem un citiem vanckariem.Saproti, puis, Vasermanu, Kedimu,Hodosu,Novodvorsku vai Kuvikovu-Volņovu sūdi jau sen ir nežēligi apriebušies..arī suvõrovu-kacelsonu :))

 20. Vispār arī J.Rainis bija labs rakstnieks, tāpēc nav šaubu, ka viņa rakstītais par “brīvo Krieviju” kaut kad piepildīsies – galu galā Putins nav nemirstīgs, bet Krieviju vēl neviens ar prātu nav spējis saprast:
  “PROTESTA REZOLŪCIJA PRET NODOMĀTO LATVIJAS PIEVIENOŠANU VĀCIJAI”
  (..) Mēs, latvieši, atbrīvošanu prasām ne kā atraušanu no Krievijas, bet gan kā brīvu nacionālu attīstību uz latviešu valodas un īpatnību pamatiem, kāda mums iespējama visas Latvijas (Kurzemes un Vidzemes, un Vitebskas latviešu daļas) politiskas autonomijas ietvaros un krievu valsts savienībā.
  Latvijai atraušana no Krievijas nozīmētu atraušanu no ekonomiskās dzīves nosacījumiem. No modernā attīstībā ierautas, kulturāli un saimnieciski augstu stāvošas zemes Latvija tiktu nospiesta līdz agrāram novadam, ko Vācija tikai ekspluatētu un kas turklāt vēl būtu pakļauts varmācīgai vācu kolonizācijai un latviešu zemes atsavināšanai.
  Krievijai Latvijas atraušana nozīmētu atgriešanu no jūras, t. i., Krievijas patstāvīgās saimnieciskās dzīves apslapēšanu.
  Eiropai tā nozīmētu ilgstošus kara draudus, jo nākošā, brīvā Krievija neļaus sevi noslāpēt.
  Ar visiem demokrātiskajiem elementiem vienoti brālīgā cīņā par šo nākošo, brīvo Krieviju, mēs, latvieši, jau 1905. g. panesām visas vācu-baltu muižnieku vadītās kontrrevolūcijas šausmas; un tagad, kad vācu valdība šīs, kā arī reakcionārās prūšu muižniecības centienus atzinusi par savējiem, mēs šo cīņu turpinām. No šīs cīņas, nevis no vienas vai otras valdības mēs ceram atbrīvošanu – brīvu Latviju brīvā Krievijā.
  1916. g. aprīlī.

  • V.V.Putins ir Brīvā Krievija !!

  • Muļķīgāku par šo sapni neko nevar iedomāties. To rāda visa vēstures gaita. Nevajag atraut Raini no tā konteksta, kurā viņš ir darbojies un idializēt to. Cik es saprotu arī latvijā viņš tikai paretam ciemojies.

 21. Vispar gan Lācis bija labs rakstnieks, ass vērotājs ar magu dzīves pieredzi gan Kirhenšteins ievērojams zinatnieks, -salīdzinajuma tu Ozol esi tikai panaivs skribents kas ar vairak ka smiekligas pasreklamas palidzibu velas iesmeret kādam savas 500 eksemplaru izdevuma ….brosūriņas , kuram piestāvetu nosaukums”planpakauša patmilības monologi”..tu, APSL no Eko “fuko pendeļa”:))

  • Lācis bija tendenciozs rajona avīzes hronikas
   līmeņa skribents ar veiklu muldamo.
   Galvenā mērķa auditorija bija lumpeni-neveiksminieki.

  • Par Kirhenšteinu es gan izteiktos piesardzīgāk.
   Zinātnes administrātoriem disertācijas un publikācijas
   parasti rakstīja talantīgi studenti un aspiranti …
   Kā tur īsti bija, kurš to pateiks.

 22. Dreizera Finansists Atbildēt

  Ozolam var piekrīts, – zviedeļu un žīdelu augļojošās salašņas nudien izzog nevien Latviju, bet visu Baltiju !

 23. Uzrakstīts ir labi un profesionāli. Kas diemžēl atbilst patiesībai. Iemesli patreizējai situācijai ir daudz un dažādi. Jautājums ir ko darīt tālāk, lai nepieļautu šādu scenāriju nākotnē? Valsts graušanas darbs notiek ”uz pilnu” klapi, visos līmeņos. Manuprāt ir ļoti jādomā līdzi tam, kas notiek. Jāskaidro cilvēkiem un jārunā par esošo situāciju. Jāstājas Zemessardzē. Nenolaisties līdz līmeni – man viss vienalga, jo tas ir galvenais, ko kremlini, mēģina iepotēt Latvijas iedzīvotājiem… Nebaidīties izrādīt savu viedokli ar vēstījumu: Valsts mums ir viena un neviens, vienkārši tā pat to nepārņems un neieņems. Par brīvību ir jācīnās.

 24. Viss ir PAREIZI ! Žēl, ka neesmu rīdzenieks…

 25. Ir par ko uztraukties, jo “process ir sācies”:
  “Ja Lielbritānijas iedzīvotāji referendumā 23.jūnijā nobalsos par izstāšanos no ES, tad britu pēdās varētu iet čehi, teica Kūle, atzīstot, ka viņa ļoti augstu vērtē ES un ir starp tiem intelektuāļiem, kas “stāv un kritīs” par ES un tās vērtībām.”
  Profesore Kūle: Pašreizējā politiskā elite pārāk daudz blefo un krāpjas (Lsm.lv, 27.02.2016.)

 26. kā troļļi uztraucās !
  un grafists kā vienmēr komplektā ar it kā
  rūpēm par ekonomiku !

  • Здохни тварь! Прекрати воровать чужие ники, цука!

   • Что и требовалось доказать – культуры ноль.
    Одно сквернословие …

    • А воровать чужие ники это культурно?! Вы другого языка не понимаете. Я тебе ещё и свечку поставлю, за упокой.

     • Предъяви документ на право собственности на какой ник !

     • Свечку прибереги для своего любимого пуйтина 🙂

     • Нет уж. Теперь поставлю две свечки, одну тебе, а одну тому, кто удаляет мои ответные комментарии. Веселитесь ребятки, на том свете так весело.

     • Ах ты от туда !
      А почему мозги оставил там ?
      Или у тебя их никогда и небыло ?

     • Это у тебя их никогда не было! Прекрати воровать чужие ники, цука!

 27. “Otto Ozols: Vācu avīze – Latvija pazaudējusi 10 miljardus.” (Delfi, 17.02.2016.)
  Uz kā dzirnavām ūdeni lej Otto Ottovičs?

 28. lasot šī ,,autora ,,sistematiskos rakstus rodas pārliecība ,ka viņš gaida un nevar sagaidīt ,kad tie krievi s;aks okupēt Latviju un piemin Lāci un citus arī sev gatavo mīkstu šēdekli….kas tas ir-vai politska nodevība

  • Ottoviča darbošanās pilnībā atbilst Rietumkrātiņa mediju principam:”Lai zina visu, taču neko nesaprot!”
   Ja kāds vēlas ko saprast, tad vajag atcerēties – ieskatīties digitalizētajos l/a Tēvija rakstos, kas publicēti 1944.g. jūlija-septembra numuros. Tur bez maz tas pats, par ko raksta 2016.g. arī O.O.:
   “Pagājušā gada jūnijā pazīstamajā Vācijas avīzē “Die Tageszeitung” bija neliels raksts ar izteiksmīgu virsrakstu – “Vācija iegūst, Latvija zaudē” (“Deutschland profitert, Lettland verliert”). Rakstā gan nav tieši pateikts, ka Latvija būtu zaudējuši 10 miljardus. Tur rakstīts, ka kopš 2000. gada Latviju pametuši apmēram 160 000 iedzīvotāju, no kuriem apmēram puse ir bijuši jaunāki par 35 gadiem.”
   Otto Ozols: Vācu avīze – Latvija pazaudējusi 10 miljardus (Delfi, 17.02.2016.)

   • jā, Tevija , KV un VB ir teicama lasamviela, ipasi feini kad 1945. gada 30. aprīlī vel punktīgi šie no Liepājas draņķīga drukā stāsta kadi taloni derīgi 1 serkocinkarbiņas saņemsanai attiecīgaja sadales periodā…

    • vecuma marasms – labi atceras bērnību, bet neatceras vakardienu.

     80.gadu beigās bija tieši tāpat ar taloniem, kā 40.gados.

     Tikai 40.gados par taloniem varēja ko arī nopirkt, protams,
     ja tavu “talona mantu” kāds vienlīdzīgākais jau nebija
     nopircis bez talona. 🙂

  • Lai novērstu nākotni ir jāsaprot tagātni. Ir jābūt diagnozei un tādu Ozols mums pasniedz.

 29. Nu gan sacerējums – kārtējais rakstāmgabals, kas būtu liekams apmaksāto sadaļā:(

 30. Patreizējā Krievija nav Staļina Krievija. Tādēļ diez vai ir vērts stipri satraukties par pievienošanos Krievijai. Eirosavienība var paspēlēt šajā spēlē un Latvija diez ko daudz nezaudēs. Latvijas labējie politiķi ir pārāk labēji un tas padara tos infantīlus. Galējam labējumam ir raksturīga atsvešināšanās no tautas, cietās rokas sindroms.

 31. Domāju, ka bezpersoniskai Mežaparka estrādes projekts un cīņa pret to varētu atkal saliedēt latviešus Rigā!

 32. Uzrakstītais ir 100 % taisnība. Vai atvērsies cilvēkiem acis ? Tie, kas neaizies vēlēt, būs atbalstījuši Saskaņu, un krievi nāks arī Saeimā pie varas Latvijā, ne tikai Rīgā vien. Tas nozīmē, izstāšanos no NATO, Eiropas Savienības, un pievienošanos Krievijai, vai kā tur saka – Eirāzijas Savienībai,ar Putinu priekšgalā.Cilvēki, latvieši, pensionāri – esiet modri. Krievi neguļ, viņi klusi un neuzkrītoši pēta , ko darīt, un kā darīt, lai pārņemtu varu Latvijā. Pa solītim uz priekšu, tas viņiem arī izdodas, ar katrām vēlēšanām tuvāk mērķim, Kremļa mērķim, Ušakova mērķim, Saskaņas mērķim.

 33. Krievs? Man nav problēmu izlasīt krieviski,bet kā rādās Tev ir problēmas uzrakstīt valsts valodā.

 34. Paskaties Āboltiņas iekļūšanu Saeimā un taps skaidrs… kam un kas un par ko…

 35. Rietumu propogandas melu troļļiem Atbildēt

  protams jāpilda saimnieku pasutijums- ne dienu bez naidu kurinoša raksta. tas nekas ka no pirksta izzīsts, galvenais pārliecinoši stāstit un kurināt kaislibas

 36. Diemžēl 100% taisnība. Paldies Ozola k-gam par grāmatu “Patiesās neērtības””‘.Iesaku izlasīt.

 37. BBC filma nepārprotami adresēta Englanderiem un mesāžs ir: “jūsu valdība ir mīkstie!”!

 38. 100% taisniba. Lielajs merkis ir atstat NATO un EU . Trauce tas , ir ievests eiro Frankfurtes banka var kontrolet naudas plusmas , kuras latu laika viegli lava graut EU ekonomiku .Kremlinu kabatas bankas Lavija ir darijusas ,ko gribejusas. Kapec Riga nelauj ienakt normalam arzemju kapitalam , PADOMAJIET.

 39. Очередная заказная статья автора. Улыбаться и врать красиво, и при этом обзывать политических противников всякими нехорошими словами. «Автор, убей себя об стену!» Отто, только это можно вам пожелать, это облегчит вам жизнь – вы перестанете боятся и выдумывать разные страшилки. Ну нельзя так пренебрежительно относится к своим читателям, они вовсе не дебилы и сами могут во всём разобраться даже лучше вас.
  Поиск внутренних «врагов» – дело не продуктивное. Вы бы лучше экономикой занимались.

  • krievs? vai Latviski slabo rakstīt?

   • Латышь?! А по русски прочитать слабо? Что, обязательно надо плюнуть, да?

   • Pakasi viņa ādu un tur apakšā parādīsies tatārs.

    • А если поскрести латыша, то что обнаружится? Есть ли вообще чистокровные латыши на свете?

   • Bieži no putinistiem nākas dzirdēt pārmetumus citiem, ka tie nodarbojas ar baidīšanu no Krievijas . Tad jāatceras no kā tas viss ir sācies. Kādēļ tāda attieksme no apkārtējām valstīm un pasaules, te nu var tikai pateikties savam valdītājam Vladimiram, kas ar Krimas okupāciju un karu Dobasā ir šo situāciju radījis. Tad ko tur brīnīties un tēlot sašutumu.

   • Nu nav te jālien ar savu kirilicu! Krievu kulturas lejupslīde Krievujā ir šausmīga! Man to ir žēl…

  • Par ekonomiku tev piekritīšu.

  • tele-grafists.lv Atbildēt

   Nepazemojies, letiņ, šo komentējot! Apliecināt svešvalodu zināšanas ir slavējami, bet prast tās valsts valodu, kurā dzīvo – goda lieta. Un tad, kad godu dalīja, dažiem no austrumiem ieklīdušajiem tā esot pietrūcis …

   • Вау, какие мы гордые. Ну так и не комментируй, чего уж там. Разве писать на родном языке это преступление?

    • Не преступление – на своей родине и про свою родину писать.

     • А ты её приватизировал, да? Она только твоя и ничья больше? В этой стране никогда не жили одни только латыши. Прекрати воровать чужие ники!

     • не жили одни только латыши только потому,
      что не отклепали рыла разным большевикам
      типа тебя, в чем ошибка латышей.
      Огромная ошибка.
      Огромнейшая ошибка !

     • А вы значит, борец за расовую чистоту. И Гитлер ваш кумир. Вот правда и открылась. Убей себя об стену, мудак! Поступи как мужик, хоть раз.

     • А ты бился, бился и так и неубился …
      Теперь околачиваешься тут
      такой задолбанный.

     • Скоро будет твой праздник, можешь пойти позиговать вволю. Там все свои будут, покажитесь во всей красе.

     • В полосатых тюрмашках ??

     • Ну ты то предпочёл бы парадную форму СС, чёрный костюм, белая рубашка. Правда, вместо галстука я бы предложил верёвочную петлю, для полноты картины.

     • а не окраса колорадского жука ??

     • А зелёные челевечки к тебе ещё не приходят? Жаль. Прекрати воровать чужие ники, но за помощь в разрушении данного портала, мерси.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. TV tematiskās pakas

Nacionālā apvienība šonedēļ koalīcijas padomē aicināja valdību veidojošās partijas “spert izlēmīgus soļus valsts informatīvās telpas aizsardzībā”, jo “absurda situācija, ka valstij piederošais uzņēmums “Lattelecom” ar plašu Kremļa televīzijas kanālu piedāvājumu savās paketēs faktiski darbojas pretēji Latvijas drošības interesēm.”

“Lattelecom” padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins, televīzijā diskutējot par iespējām ierobežot Krievijas propagandas TV kanālus, sacīja: “Lielākā daļa mūsu klientu – apmēram trīs ceturtdaļas klientu – izsakās ļoti negatīvi par varbūtību, ka viņu TV pamatpakā varētu nebūt šo Krievijas kanālu. Līdz ar to tīri komerciāli tas būtu absolūti nepieļaujams lēmums.” Tiem klientiem, kas vaicā, kāpēc netiek dota iespēja izvēlēties tādas paketes, kurās nav Krievijas kanālu, “Lattelecom” parasti atbild, ka lētāk no biznesa viedokļa ir iekļaut Krievijas kanālus, bet, ja veidotu kanālu paketi bez tiem, tā patērētājiem izmaksātu ļoti dārgi.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+