×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. augusts, 2017
Drukāt

Otto Ozols: SS.lv ir virtuālā “Latgalīte” (16)

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijā ir visaugstākais ēnu ekonomikas līmenis visās Baltijas valstīs. Ēnu ekonomikas pamats ir ar nodokļiem neaplikti darījumi, un šeit mēs redzam portālu, kas ir vislielākā virtuālā “Latgalīte” Latvijā. Nu tad kur meklēt šos pamatus, no kā izaug šī nelegālā, ar nodokļiem neapliktā tirdzniecība?” publicists Otto Ozols sašutis sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot portāla ss.lv ietekmi uz Latvijas ekonomiku un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu apturēt portāla īpašnieku saimniecisko darbību.

Ozols norādīja, ka viņam nav iebildumu pret tirgošanos, tomēr organizēta tirdzniecība tādās vietās kā “Latgalīte” vai ss.lv, kas nepakļaujas normālai nodokļu kontrolei, esot kaitīga. Publicists uzskata, ka šo platformu īpašniekiem būtu jāsniedz informācija VID par to, kas tajās notiek: “Protams, ka Centrāltirgus vadība jau arī netirgo arbūzus, bet viņi izīrē vietu, kur to darīt. Viņiem ir jāatver vaļā vārtus un jāpasaka, kas ir šie cilvēki, kas vairumā tirgo šīs lietas, un VID ir visas tiesības pajautāt – “Paskaidrojiet, kas te notiek”.”

Ozols ir pārliecināts, ka šādi portāli kaitē Latvijai, jo veido investoriem nedraudzīgu ekonomisko vidi. “Pasaules investori skatās, kādi ir tie mazumtirdzniecības spēles noteikumi Latvijā. Ja vieni auto tirgotāji tirgojas caur šādu necaurspīdīgu platformu un otriem jāspēlē tīrā tirgū, kur ir jāmaksā nodokļus, tad viņi, protams, jautā, vai nākt šeit iekšā,” raidījumā norādīja Ozols.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Otto ir uzpūtīgs,iedomīgs nožēlojams narciss.Parasti sit tikai vienos vārtos,vecim no objektivitātes vai viedokļu dažādības ne smakas.Pūslis,kas tūliņ plīsīs.

 2. Ss, ir lieliska vieta kur parasts cilvēks var pārdot savu veco velosipēdu bez starpniekiem un visādiem citiem “investoriem”, kas jau tā vājprātā vārās uz tautas rēķina.

 3. Otto patiesībā ir totāls mudaks kurš regulāri uzbāžas jauniem zēniem.

 4. globālistu pakalpiņš.
  Ak, izrādās investoriem vēl par maz, kāds kumosiņš, drupačiņa paslīd garām.
  Nu tieši kā Staļina laiku nodevu ievācēji – kartupeļe bedrē noslēptu graudu maišeli atņemt gatavi
  un kainiņam pienākums nosūdzēt, ka kaimiņiene tā aizdomīgi bieži maiz cep.

 5. somu desas pardevejs uztraucies par investoriem likvidetajiem…

 6. Es kadreiz rakstiju VIDam par nelegalo tirdzniecibu pie Latgalites, kur bomzi pardod sarusejusas naglas. VID atsutija kautkadu neinformativu atbildi, bomzus ta pa istam apkaro tikai pasvaldibas policija.

 7. Tad jau visas pasaules eBay arī ir jāklapē ciet. Tur privātperonas var mierīgi pirk un pārdot sev piederošās persoņigās lietas saņemot maksājumus uz PayPal vai bankas konta.

  Kā var iebilst pret tiesībām privātpersonai pārdot sev piederošu lietu citai privātpersonai vai uzņēmumam !?

  Cilvēk, attopies !!!

 8. Otto, cik miljonus nodokļos Latvijas valstij samaksā Google un Facebook no Latvijas iedzīvotāju sludinājumien un Latvijas uzņēmumu reklāmām? Šiem ofšoriem piederot apmēram puse no visiem darījumiem Latvijas reklāmtirgū. Ss.lv ir pundurītis uz šo abu koncernu Latvijas ienākumu fona. Ja jau esi godīgs žurnālists, tad rakstīsi nevis par skabargu, bet baļķi VID acīs?

 9. Lai tautas priekšstāvji rāda priekšzīmi nodokļu nomaksāšanā, savu īpašumu godīgā deklarēšanā , nevis slēpšanā, kukuļu neņemšanā, savu algu nepacelšanā teju par 700 EUR un tad jau vienkāršā tauta arī pratīsies nodokļus nomaksāt…Rādiet priekšzīmi un atceraties, kas stāv rakstīts – viens likums visiem… smiekli nāk…

 10. kārtejais eksperts kam samaksāts par pareizā viedokļa paušanu:) un ari latgalitei ta kāda vaina? tas ka krāmus pārdod nevis rietumu rupniecibas mēslus?
  galu galā sludinājuma dēlis neatbild ne par papīra kvelitāti, ne par to kur un kā pārdevels dabujis mantu. tas ir un paliek tikai sludinājuma dēlis.
  tas ka vid negrib strādāt pats, bet lai viņu darbu dara citi, lūk tas ir intresants fakts. vai mums tādu vajag? varbut ka jāsāk ar vid reformēšanu?

 11. Otto ir sapīpējies vai piedzēries. Un matemātikā, loģikā un tiesīzinātnēs viņš ir nulle ! Otto ! Sasprindzini smadzenes (ja tādas ir) un paskaiti visus tiešos un netiešos zaudējumus, ko šis VIDa izgājiens ir devis. Un tad mēģini vāvuļot.

 12. Tas OTTO gan ir spečuks – īsts virtuālais ekonomists!

  • Neņem galvā ! Otto ir normāls VID kosjaku nolīdzināšanas rupors. Laikam VIDs par kaut ko iepriekš paņēmis priekšā un tagad tas ir jāatstrādā.

Draugiem Facebook Twitter Google+